Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, hány év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, hány év után adtátok fel a csajozást, hány lány gúnyolt ki titeket a külsőtök miatt? Nem alakult ki bennetek nőgyülölet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 17:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok képes feladni, pedig tudom, h így csak még több csalódás érhet. Azt pedig megszámlálni se tudom, hányan gúnyoltak már ki.
2013. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit érteszt csúnya alatt. Ha nem vagy egy Quasimodo, csak egyszerűen nem vagy jóképű, akkor előbb-utóbb fogsz párt találni. Csak várd meg azt a kort, amikor megérik a csajok gondolkodása is, meg a saját kategóriádban próbálj keresni.
2013. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%

HAGYJÁTOK MÁR ABBA EZEKET AZ ÖRÖKÖS PESSZIMISTA HOZZÁÁLLÁSOKAT!!!!!

Mindenki szép a maga módján! Nincs olyan, hogy csúnya-nem csúnya, vagy szép meg ronda... Csak olyan van, hogy.... VAN... ennyi. A külső nem sok mindent befolyásol. Legalábbis egy stabil, értelmes kapcsolatban. Ne add fel!

És egy kicsit több önbizalommal indulj neki! Szerintem ha elhiszed magadról, hogy minimum átlagos vagy, annak is fogsz tűnni. Hisz a kisugárzás a lényeg. :)

Én drukkolok neked, ne add fel! :) Vannak még értelmes lányok! :)))

2013. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, te komolyan is gondolod ezt a hülyeséget?
2013. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Igen, komolyan gondolom!!!

:)

Szerintem a külsőség nem a legfontosabb... Ha valaki ápolt, mosakodik és nem büdös... ennél többet úgy sem lehet tenni. Úgyhogy hajrá! Nem szabad feladni! Csak a pozitív a lényeg, a negatívval nem kell foglalkozni!

2013. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ja, de, ha valaki csak folyton azt kapja a csajoktól, hogy ronda vagy, húzzál innen, hívom a biztonsági őröket, akkor elég nehezen tudja elhinni, hogy van, akinek bejönné és egyre kevésbé mer már közelíteni a lányokhoz, mert újra csak azt a rossz dolgot kapja nagy eséllyel. Szóval éljenek a jóképű, mázlista, magas pénzes srácok, minden pina az övék!
2013. máj. 15. 21:47
 7/26 anonim ***** válasza:
#5 A valóság sajnos mást mutat, minden lánynak csak a jóképű, magas srácok kellenek, belsőtől függetlenül.
2013. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

#5 vagyok

Hát... Most cáfoltam meg, mert NEKEM NEM!

Tehát nincs igazad. Nem minden lánynak a pénz és a sárm a lényeg, mert akkor mindenki Berényi Miklóst keresné... :D

FEL A FEJJEL, VANNAK MÉG LÁNYOK! De hadd ne ismételgessem már magam...

2013. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Majdnem minden lány azt mondja, amit most te, aztán mégis mindről kiderül, h neki is ugyanúgy csak a külső számít, mint a többi lánynak. Úgyhogy már nem tudom ezt elhinni senkinek, bocs.
2013. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Fúha... Erre most nem tudok túlságosan nyugodtan reagálni, de megpróbálok...

Te tudod, hogy nekem mi tetszik, vagy nekem??? :)

2013. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!