Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, hány év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, hány év után adtátok fel a csajozást, hány lány gúnyolt ki titeket a külsőtök miatt? Nem alakult ki bennetek nőgyülölet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 17:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Sejtem. Te viszont nem tudod.
2013. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Már hogy ne tudnám???
2013. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Mert nőből vagy, és ti nők nem tudjátok, mi kell nektek.
2013. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! Már hogy ne tudnám, hogy nekem mi kell????

Őszintén nem értek sok embert... Én nem a pénzre és a sármra hajtok, mert akkor szerelmes lennék Berényi Miklósba!

Komolyra fordítva a szót, már elhangzott tőlem egy csomószor, hogy NEM A KÜLSŐ TESZI AZ EMBERT, hanem az, hogy mennyit tett le az asztalra, mit tud felmutatni és a személyisége. Találkoztam már nem egyszer "kockahas-felzselézett haj- hú de tökéletes" pasival és eszem ágában sem állt leállni vele, mert nem volt megnyerő a személyisége. Bunkó volt és túl rámenős.

Tehát egy helyesnek mondható srác is lehet egy csődtömeg, egy megtestesített szánalom, ahogy egy nem túl jó külsejű fiú is lehet számomra talán a nagy Ő.

És nem folyok erről vitába, mert ez az én őszinte véleményem. A legtöbben nem így gondolják, tisztában vagyok ezzel én is, de én igen és ne kelljen már bizonygatnom az érzéseimet!!! :)

2013. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, de biztos vagyok benne, h köszönő viszonyban sincs a valósággal. Akik ezt hangoztatják, azok a lányok is ugyanúgy csak jóképű, magas alfahímekkel hajlandók összejönni, akik lehetnek akár bunkó parasztok is, az se baj, mert a nőiket elvakítja a vonzó külső, így meg vannak győződve az ellenkezőjéről.
2013. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, nem fogok vitába folyni. Az első barátom egyáltalán nem volt szép. Túlsúlyos volt és nem volt túl helyes, de mégis megfogott benne valami. Egyszerűen imádtam és nagyon jó volt vele lenni. Aztán összeszűrte a levet a legjobb barátnőmmel... Szóval itt az élő bizonyíték rá, hogy nekem nem a külső a minden. Nagyon sokat jelent, lehet, de nem az a legfontosabb...
2013. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ilyet is annyiszor lehet itt olvasni, aztán a valóságban mégse látni rá példát sehol... Erre mondjuk a legvalószínűbb magyarázat az lehet, h ti csajok az átlagos fiúkat nevezitek csúnyának, a valóban csúnyákon pedig keresztülnéztek. Aki átlagosan néz ki, annak pedig még lehet esélye a csajozásban, bár nehéz dolga van.
2013. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Jó, gondolj amit szeretnél... És ha neked nem jön össze a csajozás, hidd el, nem a külsőd miatt van, hanem emiatt a negatív hozzáállás miatt és apró pesszimista beütés miatt!!!

Ha figyelnél arra, amiket én leírtam, rájönnél, hogy a kisugárzáson több múlik. Szerinted az idióta hólyagfejekre miért bukik az idióta lányok többsége??? Mert van kisugárzása. Óriási önbizalma van és egója. Elhiszi magáról, hogy tökéletes és ez a lányoknál olyan benyomást kelt, mintha igaz is lenne... Csak bízni kell önmagadban és nem a negatívumokkal törődni... Nagyjából mindent leírtam már, több magyarázatra nem hiszem, hogy szükség lesz... És gondolj, amit akarsz, a kérdező meg majd hátha okul abból, amit én a fejedhez vágok!

2013. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Komolyan, már nem tudom, h ezen a kisugárzás dumán sírjak v nevessek... Kisugárzásuk legfeljebb a csernobiliaknak van, egyéb esetben arra mondjátok, h jó a kisugárzása, aki jól néz ki, csak legfeljebb nem tűnik fel. Érdekes módon én soha nem vettem észre, h egy lánynak akármilyen "kisugárzása" lenne. Aki kedves, aranyos, normális, szép, v akármi, ahhoz tudok vonzódni, akiben semmi ilyesmi nincs meg, ahhoz nem. És érdekes véletlen, h egyetlen ronda (nem gazdag) srácot se látok barátnővel, önbizalomtól, "kisugárzástól", mindentől függetlenül.
2013. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 bkrrisszz válasza:
Még hogyha a többi csaj ki is nevetett akkor se add fel mert biztos eljön az igazi és ő nem fog téged kinevetni sőt inkább melletted fog állni csak nem szabad feladni.
2013. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!