Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rendőr férfi? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőr férfi? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék rendőrökkel ismerkedni. Tudom, hogy millió ilyen kérdés van már az oldalon, el is olvastam őket, viszont én arra lennék kíváncsi, hogy vajon mi történne, ha megpróbálnék ismerkedni egy járőrrel az utcán? Mennyire lehet velük beszédbe elegyedni, amikor szolgálatban vannak? Van arra esély, hogy esetleg elkérje egy rendőr a számomat, ha kölcsönös a szimpátia és én is tetszem neki?

2013. máj. 14. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Ne akarj rendőrökkel ismerkedni, én azt javaslom. Elég sok rendőr, és ex-rendőr van a családomban, hogy tudjam, ezekkel általában nem végződik jól egy kapcsolat. A megcsalás és folytonos hazudozás a minimum, de szerintem el tudod képzelni, hogy mik voltak még. Persze biztos köztük is vannak normálisak, és lehet, hogy csak az én családom, és ismerettségi körömben vannak vadállatok, de nem mernék rá mérget venni.

Ha érdekel még valami, dobj privátot nyugodtan.

2013. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bexyke, köszi a választ, írtam privátot!

Másoktól is várok választ a kérdésre, véleményeket, tapasztalatokat, bármit!

2013. máj. 14. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
hat basszus, a rendorok is ugyanugy emberek mint barki mas,ezt olyan nehez felfogni?
2013. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Két rendőrt ismertem eddig.


Egyikük otthagyta a szakmát, egy későbbi munkahelyén találkoztam vele, a cserebogarat is meg akarta dugni röptében. Aztán lecsukták rablásért.


A másik egy közeli rokonom. Egy rendőrnőt vett feleségül, nevelik gyerekeiket, képedbe röhögne, ha megpróbálnál ráhajtani.


Egyébként ha kicsit is komolyan veszi a munkáját szolgálatban a rendőr, akkor nem áll neki csajozni közben.


Javaslom, hogy keress magadnak egy pasit és mondd el neki, hogy a legközelebb, amikor szexeltek és te combfixet és piros tűsarkút veszel, ő öltözzön rendőrnek és úgy dugjon. Tuti siker...

2013. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
én utálom a rendőröket. sofőr vagyok. van köztök néhány aki nem felejti el h ő is ember, de a legtöbb kutya visszaél a jelvénnyel, ahol csak tud. a dolgozó emberrel szemben menősködnek, úgy kezelik az embert egy szabálysértésért, mintha az ország legnagyobb bűnözője lenne. szoval köcsögögk.
2013. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából tanácsot nem kértem, valamint azt sem kérdeztem,h ki szereti a rendőröket és ki nem, de tényleg köszönöm,h vettétek a fáradságot.

Az a helyzet,h én is rendőrnek készülök, viszont a tinédzser korból már bőven kinőttem, tehát nem feltétlenül azt akarom elérni,h kiszemelek egyet és a "csaja" legyek vagy szimplán dugjunk egy jót. Nyilván nem lenne ellenemre, ha több is kisülne a dologból, de sokkal inkább az vezérel,h kicsit közelebbről megismerjem őket, illetve a munkájukat, ezért is szeretnék beszélgetni velük. Ha csak pár kérdésemre válaszolnak, akkor annyi, de ha esetleg több is kialakul, azzal azt hiszem fájdalmat senkinek nem okozok. Természetesen nem azzal indítanék,h bocs, rendőr pasit keresek minden jóra, tehát alapból nem is nyomulnék. Foglaltakra és családapákra pedig pláne nem hajtanék, akár rendőrről van szó, akár kőművesről.

Köszönöm még egyszer a válaszaitokat! :)

2013. máj. 16. 15:12
 7/7 anonim válasza:
van még kérdés?
2014. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!