Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha elkezdtem egy ideje kopaszodni elől két oldalt a homloktájon, viszont a nagy orrom miatt sokan mondták, hogy nekem érdemesebb hosszabb hajat hagynom meg?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a Bánfi hajszesz jó hajhullás ellen, esetleg kipróbálhatod. Nem is drága, azt hiszem 800-1000 ft körül már lehet kapni.
2013. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Finasteridet vagy dutasteridet vegyél vényre. Más sajnos nem használ. Emellé jöhet egy kis Rogaine hab. Plusz Nizoral sampon. Más sajnos nem segít. Bánfi egy vicc, max nőknek használ, örökletes kopaszodás ellen esélytelen. Higyj nekem!
2013. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!