Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk szeretik ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik ha a lány kezdeményez? És mégis hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, ha ismerik egymást, vagy gyakran látják egymást, és a csajnak tetszik a srác. Léphet a csaj elsőként? és hogyan??
2013. máj. 14. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy csak tud :)
2013. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem léphet:DD
2013. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, szeretném, de hát nálam ki kezdeményezne?


alacsony, ronda srác vagyok. :'(

2013. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam már kezdeményezett lány és örültem neki... :)

A hogyanra nem tudok válaszolni :/


20f

2013. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NEm nagy ügy. Odamész hozzá, és elkezdessz érdeklődni iránta. Szia mia, mia neved. Klassz a farmered. Satöbbi. Bókolj neki, és hívd meg valahova, mond hogy te fizetsz. Tuti nyerő leszel! PErsze van egykét vadászösztönös majom, akik ez miatt könnyű prédának fognak tartani, de ezt a pár idiótát szard le. MA sok az önbizalomhiányos fickó, ők imádni fogják, aranyba öntik a szarod is a kedvességedért cserébe!
2013. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van! :Đ
2013. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vakondegér ***** válasza:

Az első bnőm így jött össze. Új munkahelyre kerültem és szokásomhoz híven megfigyeltem az embereket és lapultam. Figyeltem mire hogy reagálnak és miről beszélgetnek általában. Aztán felfigyeltem egy lányra aki a pillanatban meg is tetszett de ugye napok múlva sem kezdeményeztem. Láttam rajta h én is bejövök neki. Meló közben odajött hozzám és elkezdett társalogni velem, kérdezte hogy miért vagyok visszahúzódó és addig beszélgettünk míg el nem hívtam egy buta indokkal a munkaadó irodába ami nem a gyár területén volt. (egyébként neki is meg kellett jelennie csak nem aznap de erről én nem tudtam) Ő elfogadta a meghívásom és másnap bementünk. Aztán mondtam neki hogy találkozhatnánk X helyen és ismételten igent mondott. Eljött a nap és én rózsával és egy milka táblás csokival vártam mire ő nagyon meglepődött és végül összejöttünk.

Lényegében ha ő nem kezdeményez nem jöttünk volna össze.Azt hozzáfűzném még hogy többször is hívott meló közben csokizni meg kólázni stb.. 3 éven keresztül tartott végül. :)

2014. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!