Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nagyon kíváncsi lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon kíváncsi lennék, hogy mégis hogy gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a magukat rondának valló, itt gyk-n siránkozó fiúk, szenvednek, hogy a szép lányok nem akarják őket elfogadni, miközben ők 'ronda létükre' sem tudják elfogadni az ellenkező nem 'ronda' hölgy tagjait.

Aztán sírnak, hogy "Jajj a szép lányoknak nem kellek, csak a rondáknak!"


Most szerintetek ennek mi értelme van?



2013. máj. 3. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jogos ott a pont :D
2013. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
fogja már föl mindenki h egyik nemnek se jó semmi -_-
2013. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van egy minimális igénye. Fiúk esetében amelyik lány az a minimális igény alá esik az nem számit szépnek a fiú szemében.
2013. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egy átlag pasi szerint az a lány, aki nem dagadt, nem torz az arca, és igényes magára, az már belefér a csinos kategóriába. Ez a fiatal lányoknak nagyjából a 60%-a.

Egy átlag csaj szemében aki nem sportos alkatú, magas, jóvágású, markáns arcú, jólöltözött, az ronda. Ez a pasik kb 80%-a.

Magyarul az átlag lány elvárásai jóval magasabbak, mint az átlag pasié.

Ezért.

2013. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudod az ember egy olyan undorító lény,ami van annyira nagyképű,hogy a saját véleményére képes világigazságként tekinteni.
2013. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én a rondáknak se kellek :D

de ez kölcsönös

2013. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

kérdező bonyolítsuk tovább most szerinted ennek mi értelme van ezt megkérdezni?


Szerinted? Hülyék..hagyjad már ez olyan hülye vita kb mint a munkahelyemen egy nő, csak mondja és mondja a fárasztó szövegét, aminek kb semmi értelme, nehéz eset és nem!, ő mindenáron elmagyarázza!,, NEM KELL TÚL BONYOLÍTANI! Elhiheted valószínűleg még a kérdező se igazán tudja. Csak itt depizik azt ennyi, semmi más logika nincs mögötte. miért is lenne? Nem kell mindenben logikát keresni.


Amúgy meg jogos, ennyi. Mit rinyál mikor pont hogy ő talán még rosszabb mint az általa leírt állítólagos emberek, amire jobb esetben van saját tapasztalta de leginkább a fejében összerakta ebből abból hogy szerinte ez így van. Szóval kb a gondolkodása ugyanaz, lelkileg, személyileg pont egy ugyanolyan beképzelt unkó bájgúnár csak épp ő lecsúszót és már nem néz ki olyan jól, szóval megkeseredett és időtöltés gyanánt itt üti el az idejét.

2013. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
foley köszönöm, hogy erre élő példát is adsz.
2013. máj. 3. 17:38
 9/16 A kérdező kommentje:

7-es.

Az az értelme, hogy elgondolkodjanak rajta.

2013. máj. 3. 17:39
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nekem ez nem szokásom,de mindegy.

Tőlem nem látsz olyat,hogy "ez így és így van",mert én.mindig leírom,hogy csak ez a véleményem és hogy "szerintem".

De ha arra gondolsz,siránkozni sem szoktam.

2013. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!