Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Ha nemet mondtok valakinek akkor honnan lehet tudni hogy azért mondjátok mert nem akartok semmit vagy csak azért hogy hogy harcoljon az illető? Csak mert van egy lány aki elég ellentmondásosan viselkedik, kétszer nemet mondott, amikor utána meg le..artam, akkor meg majdnem sírt.

2013. máj. 14. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom,a többi csaj hogy van vele,de ha én akarok valakitől valamit,akkor igent mondok,és nem hülyítem a fejét. vagy csak incselkedek vele,de az meg az egész testbeszédből sugárzik. ez a lány azért viselkedik-valószínűleg-ellentmondásosan,mert talonban akar tartani.

egy igaz nő tudja,mit akar,hogyan érje el,és nem lacafacázik :)

2013. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szegény lány szereti hülyíteni a fiúkat ezek szerint

már rosszul kezdi, mi lesz ha egyszer netán összejöttök akkor is csak nyafogni fog?...

az elsőnek igaza van, ha tetszik v alaki akkor a tudtára adom

2013. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Oversoul 1 ***** válasza:

"egy igaz nő tudja,mit akar,hogyan érje el,és nem lacafacázik"


Ehhez képest, mint láthatod - ha olvasod ezt, és a családi kapcsolatos kategóriát - igen kevés igazi nő van.

Van ez a legenda, hogy a nők 1-2 másodperc alatt döntenek, ami lehet igaz, csakhogy mint látható ez a fajta párválasztás nem igazán jó, abból a szempontból, hogy életre szóló stabil kapcsolatokat hozzanak létre.

Hanem jönnek az elválós/magcsalós/gyerekkel otthagyós történetek 1,2,3,5,10,20... év után is össze-vissza.

2013. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nemet mondok, az nemet jelent

ha nemtudomot akkor még nem utasítom el, de jobb, ha összekapja magát

ha meg idiótán vigyorgok, az általában igent jelent :)

2013. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!