Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 3 év és a 30cm magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3 év és a 30cm magasság különbség fiú és lány közt nagyon sok?

Figyelt kérdés

Nem sokára találkozni fogok egy fiúval /első randi/ és 3 év kor különbség, és 30 cm magasság különbség van köztünk. Az nagyon soknak számít? A lány 16 éves a fiú 19 éves.

Egyszerűen nem tudom elképzelni h, meddig érhetek majd a fiúnak. Nagyon egymásba zúgtunk. És nem Facebookon, hanem web kamerán, skypeon keresztül ami azért már majdnem személyes tali. ^^ de még mindig nem tudom elképzelni hogy, milyen magas lehet hozzám képes. Vajon a nyakába tudok majd ugrani és nagyon megölelgetni őt?? Mert nem fogom tudni meg állni hogy, ne ölelgessem meg ha meglátom. :) Képet esetleg nem tudok linkelni ahol szerintetek ennyi magasság különbség van két ember közt? Csak hogy eltudjam képzelni.. Vagy le írnátok h, nagyjából meddig érhetek majd neki? Előre is nagyon köszönöm!! ^^


2013. márc. 8. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
te mekkora vagy?
2013. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én 156cm ő 186-189cm kb. :)
2013. márc. 8. 16:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű. Odaállsz a fal mellé, bejelölöd halványan ceruzával ameddig te érsz, majd fogsz egy centit és kimérsz még utána 30 centit és akkor már el tudod képzelni mekkora az a különbség. Amúgy láttam már ilyet, lehet még nagyobb is volt a különbség. A korkülönbség nem vészes, a magasságbeli pedig fordítva gázosabb lenne...De mit érdekel hogy a többiek mit gondolnak? Ha szeretitek egymást csak az a lényeg.
2013. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
marhaság a magasságot nézni, idióta társadalmi szokások..
2013. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát kint a világban látni ennél durvább magasább külőnbségeket is.:)

Amúgy az utolsó véleményét osztom teljese mértékben.:)

2013. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha mellette parázol, mit szólnál az én 195cm-es magasságomhoz? (1-es vagyok)
2013. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

de most komolyan, ez gond hogy csak ekkora

én csak 155 cm vagyok, szóval nem érdekel ki mekkora,

engem eddig nem zavart, hogy ilyen kicsi vagyok, mást sem hogy csak magasabbak N

2013. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

majd lehajol a srác oszt annyi

a korkülönbség meg említésre sem méltó


Hajrá!:)

2013. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Megértem a srácot,én is szeretem az alacsony lányokat.Szerintem ilyenen ne zavartasd magad,ha más nem,akkor a lépcső/járda az mindig barát ilyenkor egy csóknál :)
2013. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! ^^ Remélem úgy lesz ahogy ti mondjátok!! ^^ Ment mindenkinek a zöld kéz!! :
2013. márc. 8. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!