Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hatalmas anyagi különbség!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas anyagi különbség! Vajon leküzdhető? Vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen összeismerkedtem egy 31 éves férvival.Teljesen egy hullámhosszon vagyunk,imádom a humorát,és maga a személyisége teljesen levett a lábamról.Ő is teljesen odáig van értem.Fél éve ismerem,és kb 1 hónapja beszélgetünk komolyabban.Elvitt randizni,és elvitt arra környékre,ahol felnőtt,és ahol él.Bemutatta a közeli várost,és a lakóhelyét.Haza magához nem vitt,de elvitt a házuk előtt,és mondta hogy itt lakik...hát akkor megállt bennem az ütő.A kocsi sem volt szegényes,amivel értem jött,na de a házuk!Ráadásul több is van nekik,és nem is akár milyenek...Én nem tudtam,hogy ennyire jól állnak Ő és a kedves családja anyagilag.Én egy szerény,jólszituált férfinak ismertem meg,akivel el tudok képzelni közös jövőt akár,a korkülömbség ellenére.De én hozzájuk képest sehol sem vagyok...szerény kis házunk van,és van ám hitelünk is.De kicsit magasabb beosztásban dolgozom a cégnél,és jól is keresek.Imádok jól öltözni,és jól kinézni,mindezek ellenére szerény életet élek,és tudatosan mindig olyan párt választottam magamnak,aki hozzám hasonló...És most jött ez a férfi,ráadásul elég tehetős,és én úgy érzem,hogy egy nagy nulla vagyok mellette...A barátai,és a környezete is mind ilyen.Én meg egy csóró!Félek,hogy lenéz amiatt,hogy hogyan élek/élünk hozzájuk képest!Engem egyáltalán nem érdekel a pénze,meg a tulajdonai!Nekem maga a férfi kell.De nekem ez most nagyon kényelmetlen!Nagyon szomorú lenne lemondani erről a srácról,mert nagyon megkedveltem,de félek,hogy az lenne a legmegfelelbb döntés!Vélemény esetleg?Olyannak aki járt már hasonló helyzetben? 22/N

2013. ápr. 10. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

"és van ám hitelünk is"


Legalább kifizeti

2013. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha egyikőtöket sem zavarja,akkor miért ne próbálnád meg?

Kérdezd meg,hogy ő lenéz-e emiatt! Nem hiszem,hogy igent mondana.

2013. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincsen szükségem arra,hogy kifizesse akárki is!Van munkahelyem,és a családban is mindenkinek,ezért fizetjük is becsülettel!Nem vagyok potyaleső féreg!
2013. ápr. 10. 23:36
 4/13 anonim ***** válasza:

nézd elmondhatod neki mit érzel,

de ezt ő is tudja, mert nem azért lettél jóba vele, mert tudtad mi van, amúgy működhet, ezentúl is úgy viselkedj, mint eddig, nem kell változtatni semmin, N

2013. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki egyből milyen kedves lesz, ha pénze van :)
2013. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Engem egyáltalán nem érdekel a pénze,meg a tulajdonai!Nekem maga a férfi kell."


Vajon mennyire kellene akkor, ha hirtelen elszegényedne? :)

2013. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Amint a kérdésben is szerepel: Fél éve ismerem,és egyáltalán nem tudtam,hogy ennyi pénze van!Mivel munkahelyen ez nem derült ki!És amint írtam,nekem is van pénzem,és magas beosztásban vagyok!Nem lenne szükségem más pénzére!
2013. ápr. 10. 23:50
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja,és valószínűleg a kérdés is értelmetlen lenne...mert ha a vagyonra mennék,akkor egy szemernyit sem gondolkoznék,és ráharapnék!De pont arról van szó,hogy valószínűleg szerencsésebb lenne,ha már most az alején hagynám!
2013. ápr. 10. 23:55
 9/13 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező, neked semmi más nem számít a pasiból mint a pénze. Teljesen egyértelműen lejön a nyitódból, még az előadásod mögött is, amit próbálsz a számodra "problémáról" elhinteni.


Sajnálom a srácot.

2013. ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ivilicious ***** válasza:

ha normális, nem néz le.


főnök is ilyen csajjal jött össze, mesélte, kifizette a családja hiteljét it,amit neki törlesztenek most

2013. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!