Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha rettegek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rettegek a facebookos, online ismerkedéstől, amióta a randi után csúnyán megalázott egy lány?

Figyelt kérdés
Azóta nem is akarok már neten ismerkedni lányokkal, viszont a városban meg nem merem megmondani egy lánynak sem, hogy tetszik csak ilyen kamu indokkal mertem eddig leszólítani őket, aztán húztam is el, amilyen hamar csak tudtam, pedig egy-kettő még segítőkész is volt, de mi van, ha megmondom, hogy tetszik nekem és akkor elkezdene bunkózni vagy kinevetni, kigúnyolni? Sajnos úgy tűnik ritka ronda fiú vagyok, senki sem tud hozzám vondzódni őszintén. :(

#félelem #rettegés #ismerkedéstől
2013. máj. 14. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne ismerkedj facebook-on és online...
2013. máj. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Háát,kénytelen leszel erőt venni magadon,és az évezredek alatt jól bevált módszerrel, személyesen ismerkedni....
2013. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jo iranyba mesz, ez a legjobb megoldas, oszd meg velunk itt gyakorin, ez mindig segit..:D
2013. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Neten ne is ismerkedj...az nem is "ismerkedés". Válassz a baráti körödből valakit inkább szerintem. Tuti, hogy van valaki, akinek bejössz, mert NINCS olyan ember, aki senkinek sem tetszik. Max nem veszed észre ;) Hajrá!
2013. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nekem nem is nagyon van barátom, aki van is kettő és fiú, egy lányt sem ismerek, félek is a lányoktól, mert elég gonoszak, pusztán azért, mert csúnya vagyok. :'(
2013. máj. 15. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:
ezt sem ertettem soha, van van egy ronda csaj aki odajon hozzam, nem kuldom el a faszba de kedves sem leszek vele, mit kepzel?ez nekem serto.ugyanez van ott, csak a csajok megfelszinesebbek.:D ha az olyanokat mint te egysuliba raktak volna velunk, szanaszet olttottunk volna folyamat de legalabb tettel volna valamit,most mire varsz??ronda vagyok nem teszek ellene semmit hulye csunya gonosz nok nem kell nekik ez nyomorek..ez most komoly?
2013. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 6/6


Miért lenne valaki nyomorék attól, hogy nagy orra van?!


Mert engem folyton az arcommal csúfolnak, a hatalmas orromba kötnek bele.

2013. máj. 16. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?:)

18/L

2013. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Lesz majd valaki, aki pont az orrodba fog beleszeretni :)) Én erről az egészről azt gondolom, hogy nem kell siettetni, mert mindig úgy fog történni, ahogy a legjobb lesz, ha hagyod. De ezt a netes cuccot inkább felejtsd el! Ja! Barátilag sem mersz közeledni egy lányhoz? Barátságból sokszor tud MÁS is kialakulni ;)



p.s.: megjegyzem a páromban szinte az orrát szeretem a legjobban, pedig neki sincs kicsi :)

2013. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem kifejezetten a nagy orr tetszik
2014. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!