Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek nincs elegetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nincs elegetek a alamuszinyuszi fiúkból?

Figyelt kérdés

Úgy értem akiknek hiába lehetne barátnőjük, mégse nyitnak egy lány felé sem, sőt még az ismerkedéstől is elzárkóznak. És miért ilyenek? Azon kívül, hogy nincs önbizalmuk. Az hülyeség, h nem kellenek senkinek, mert akkor nem lenne annyi lány, aki az ilyen pasik miatt lenne kiakadva.

Főleg a huszonéves korosztályban tapasztalok ilyet.

Nem elítélés miatt kérdezem, csak szeretném tudni, milyen okai lehetnek, ha ennyire zárkózott lesz valaki, és hogyan lehetne 'kirángatni' ebből az állapotból?



2013. máj. 15. 14:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmam, eddig tényleg nem kellettem senkinek, még akkor sem, ha nyitottam. Annyira nehéz elképzelni?
2013. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Könnyedén lehet a sok csalódás az oka, de viszont ha sikert érnek el, az sokat javít az önbizalmukon.
2013. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Az elvont kis világukban élnek.Meg kéne mutatni nekik a való világot.De hát van akin nem lehet segíteni.Mert ők jól érzik így magukat
2013. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

ha nekik így jobb...

amúgy milliónyi oka lehet

2013. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Dreed ***** válasza:
Nem biztos hogy jól érzik magukat elzárkózva,ez nem teljesen igaz, pusztán lehet hogy annyi mindenen mentek keresztül hogy rettegnek,és nem önbizalom hiány, hanem csupán nem bírnak el több fájdalmat...
2013. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Manapság már nem csak a csajozás az egyetlen szórakozási forma, lehet pl. sportolni, tanulni, élni a hobbinak. Ha valakinek korábban a csajozással sok rossz élménye volt, lehet hogy talált helyette valami más elfoglaltságot, amiben sokkal sikeresebb, így aztán "tojik a lányok fejére". Szerintem ezért.
2013. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
43%
Igen?és ha kapnak biztatást segítséget miért maradnak a kis odújukban?Erre adjatok választ
2013. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én magamra ismertem, így leírom mit gondolok. Nem vagyok kétségbe esve, tudom, hogy normálisan, sőt talán jól is nézek ki, de nem feltétlenül kell nekem komoly kapcsolat, és igen, nem nyitok senki felé, de ez inkább annak is tudható be, hogy zárkózottabb vagyok az átlagnál. Ezen nem akarok változtatni, mert ilyen vagyok, csak úgy nem kezdeményezek, maximum buliban, ha úgy alakul... Ha valami kialakul valakivel, nem ellenzem, de megfelel a barátnő nélküli állapot is. Ennyire egyszerű ez. Kirángatni pedig úgy lehet, ha a másik fél kezdeményez beszélgetést, és megy minden a maga útján. Ha nem, akkor nem - nem érdekelnek azok a megjegyzések, hogy várom, hogy a sült galamb a számba repüljön, mert 24 évesen szerintem még van és lesz időm bőven egy komolyabb kapcsolatra, egy barátnőre. Szép napot!
2013. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Dreed ***** válasza:

nem minden esetben lehet segíteni vagy biztatni.. Nem csak szakítással lehet elveszteni valakit akit szeret az ember...

És sajnos amíg fáj addig nem is fog nyílni akár biztatják,akár nem.

21/f

2013. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy te csak azt látod, hogy ők ahogyan te fogalmaztál "alamuszinyuszik".

Az igazság viszont az, hogy ezeket a férfiakat már rengeteg lány visszautasította, sőt még az is lehet, hogy ki is gúnyolta. Ezek bizony mind mind komoly önbizalom vesztéssel járnak.

Tegyük fel csak a példa kedvéért, hogy rólad van szó! Szépen kisminkeled magad, manikűr & pedikűr, megcsinálod a frizurád, szépen felöltözöl. Finom parfümöt fújsz magadra és elmész bulizni. Azonban minden fiú csak a barátnőidhez megy oda és téged észre sem vesznek. Ezt megunván lehet, hogy te próbálsz meg kezdeményezni, hogy vegyenek már észre a fiúk végre. De akkor is visszautasítanak. Ez megy hónapokon vagy akár éveken keresztül. Nem lenne semmi sikerélményed hanem folyton kapnád a pofonokat. Bizony akkor te is azt gondolnád, hogy nem vagy vonzó és komoly önbizalom hiánnyal küzdenél. Egy idő után már bulizni sem lenne kedved. "Minek úgy sem kellek senkinek".

Na így érzik magukat azok a fiúk akiket te nyuszinak tartasz.

Nem nyuszik csak túl sok pofont kaptak az élettől.

2013. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!