Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik fiút válasszam? Ti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam? Ti a helyemben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van két fiú, akik mindketten tetszenek nekem. Az egyik az osztálytársam. Észrevettem, hogy ő sokszor bámul engem órákon, szünetekben, párszor megérintett, mindig aranyos velem, de nagyon ritkán beszélünk. Miért csinálja ezeket, ha sosem jönne oda hozzám beszélgetni, inkább odamegy az osztály kurv.ihoz és ott szórakozgat velük, de ez csak akkor van, mikor az osztály "alfahímjei" épp nincsenek azok a lányok körül. Ha nem érdeklem, mert őkhozzájuk megy oda, akkor mi a nyavajáért érint meg, meg bámul folyton?

A másik fiúra most nemrég figyeltem fel. Ő idősebb tőlem kb 2-3 évvel, és hetente csak 1-2szer látom, akkor is a buszpályaudvaron (egy buszon utazunk). Egyik barátnőmnek a tesója ismeri ezt a fiút (de a barátnőm nem), és véleménye szerint nagyon aranyos ez a fiú, nem az a tipikus "bunkó paraszt". Én is, meg a barátnőim is észrevették, hogy már jópárszor figyelt engem ez a fiú.

Külsőre talán az osztálytársam picit jobban tetszik, meg néha olyan aranyosan tud rám nézni, de elegem van abból, hogy inkább azokhoz a lányokhoz megy oda. Vagy nem is akarna semmit? Ha tegyük fel összejönnék a második fiúval, akkor kicsit sajnálnám az osztálytársamat, hogy már kb egy éve bámul, meg a többi "jel", ami szerint tetszhetek neki, hogy nekem már van valakim (utánanéztem a neten pár dolognak, amiket csinált). De ha nem lép semmit, akkor őt sem fogom megkapni, meg ki tudja, elszalasztom a másik fiút is, ha talán bejönnék neki, összejön egy lánnyal.

16/L


2013. máj. 16. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy mondod, mintha mindkét fiú teperne utánad, pedig azért erről szó sincs. Először is azt kéne megtudnod, h melyiknek jössz be valójában, ne abból ítéld meg, hogy most bejössz neki, mert 1x-2x rád néztek. Szerintem ha akarnának tőled valamit, akkor már odamentek volna hozzád, főleg az osztálytársad. Hisz gondolom rengeteg alkalma lett volna, de ő inkább a többi csajt választotta. Ebből nem az jön le nekem, hogy veled akarna lenni.
2013. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andii1 ***** válasza:

"Házi nyúlra ,sosem lövünk"

én mindenképpen a másodikat választanám..

az osztálytársadnak csak akkor kellenél ,amikor nincs körülötte senki ez azt mutatja, hogy szégyell téged vagy csak szórakozik vele.. én a helyedbe vele semmiképpen ,mert lehet épp meg akar csak fektetni. második fiút jobban megismerném :)

2013. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt a döntést inkább akkor kéne meghoznod, ha bármelyikőjük is érdeklődik irántad. az, hogy rád néz, hozzádér, stb. nem jelent semmit. inkább csak belemagyarázásnak tűnik nekem.
2013. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

NE törődj mások érzéseivel ilyen témában! és ha szarul esik az oszt-társadnak?!


te képes lennél azért járni egy ronda, rossz stílusú fiúval azért mert beléd van esve és ha nem jöttök össze akkor minden este sírni fog?! gondolom nem. pedig ez rosszul esik neki.. és ez van. ezzel nem lehet mit csinálni.


ezért ne törődj a 2 pasi érzéseivel, csak a tiéddel.


Olivér 15/f

2013. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi hármasban szeretjük
2013. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha az osztálytársad nem megy oda hozzád beszélgetni,akkor menj oda te, és akkor megtudod akar e valamit,

az is előfordulhat hogy nem,nem akar,hanem nem mer oda menni. lehet hogy nincs önbizalma,ha így van akkor,azért megy oda a többi csajhoz, mert azoktól nem "fél",közbe meg lehet hogy akkor is téged néz ha köztük van.

ha odamész hozzá akkor figyeld a testbeszédét,ha zavarba jön,vagy elpirul, halkan beszél(ha a többi lánnyal hangos)

a szemedbe néz ,akkor biztosan érez valamit,

2013. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!