Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti ilyen helyzetbe mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ilyen helyzetbe mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ma jöttem hazafele a suliból amikor az utcába értem akkor a szomszéd fiu elkezdett felém jönni ,megálitott és aztmondta:Szia!Nagyon szimpatikus lány vagy és szeretnélek jobban megismerni ha nem bánod.(közbe a kezébe vette a kezemet és simogatta)és amikor ezt elmondta adott egy puszit az arcomra és elment. Szóhoz se jutottam. De nekem ez nagyon tetszett ,szerintem lehet járni fogok vele.Ti mit gondoltok róla.14L

2013. ápr. 8. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez nagyon merész lenne, főleg, ha semmi előzmény nincs. Pl nem vagytok barátok. Akkor nagyon udvariatlan csak úgy a kezét simogatni, meg megpuszilni.

A szöveg az ok, de a nonverbális jelek, nagyon nem!

2013. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, ha azelőtt nem is beszéltetek. Ha járnál is vele, előtte ismerkedjetek.
2013. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hát nekem nagyon fura lenne ha ezt mondaná a szomszéd srác amikor még köszönni se szokott nekem.-.-


Szerintem ne kapkodd el a dolgot, ismerd meg, és derítsd ki, hogy mit is akar.:) Plusz.: Én megkérdeznem anyámékat, hogy mit gondol róla.;)

2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__42040..


Nem lehet, hogy Ő?? :))


Szerintem járj vele <3 !!


:D:D

2013. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ManderleyRe ***** válasza:
Én speciel beszélgetnék vele... csöngess be és kérdezd meg, hogy van-e kedve dumálni. Csak akkor járj vele, ha már jobban megismerted
2013. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Énsem úgy gondoltam hogy ennyi azt már járok vele,hanem úgy hogy majd ha jobban megismertem.
2013. ápr. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!