Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki elhívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki elhívott "randizni" de én nemet mondtam neki. Azóta csak rá tudok gondolni. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 19:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Csak azért engem is át**sztak már páran szóval nem tudom hogy mit gondoljak .
2013. máj. 16. 19:57
 12/20 anonim ***** válasza:

És engem is a nők...

Ettől függetlenül szeretem a bnőmet.Àltalánosítani a legnagyobb hiba.

2013. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Kérdező, csak akkor keresd fel a srácot, ha tényleg akarsz tőle valamit és nem fogod magad meggondolni. Egy visszautasítás is sz@r, nemhogy kettő.
2013. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

8-as:

Normális férfitársaim nevében is köszönöm az általánosításod! :/

Attól hogy te olyan szemét alakot/alakokat fogtál ki, attól még nem minden pasi ilyen! Én sosem tartottam magam olyan típusnak mint akiket te így utálsz, mivel van gerincem, tudom mi a helyes, tudom magamról, hogy sosem lennék képes ilyen aljas módon átverni egy olyan személyt akit mindennél jobban szeretek!! Egyszerűen nem olyan a mentalitásom, hogy akár pillanatnyilag is elcsábulnék!

Kívánom, hogy idővel találj valakit, aki megbecsül, és szeret majd!

29 F

2013. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Hasznosak voltak! :)
2013. máj. 16. 20:50
 16/20 anonim ***** válasza:

hát kizárt dolog, hogy rólad lenne szó, de pont más szemmel elmondom neked..

2hétig fűztem 1 csajt, próbáltam a legjobb önmagamat hozni, persze csak üzenetekben, kb 3x hoztam föl neki a randit, és mivel elég sokat tanul/tanult az érettségi miatt, ezért csak akkor kérdeztem rá, amikor már tudtam hogy viszonylag jobban ráér

de lepattintott.. flegmán, hogy neki már van programja

azt tudom a csajról, hogy értékes, és jól nevelt

de nem tudom mire véljem, igazából csalódott lettem

talán lehet hogy abszolút nem jövök be neki, csak jól elszórakoztattam

aztán rájöttem, hogy kicsit most talán sok voltam neki ismeretlenként, ezért majd pár nappal később megin elhívom, és ha megint nem-t mond, akkor hagyom a fenébe, és ez van... bármennyire is megkedveltem, bármennyire is hajtanék rá tovább, ha nem lát meg bennem annyit, hogy 1 randira eljöjjön velem, akkor nem tudok mit kezdeni :\

2013. máj. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#1 és #4 hez, mivel ugyanaz a személy

ha az egykoron összetört szívem beszélne helyettem

akkor azt mondanám, hogy úgy pofán basználak ezért a megjegyzésedért, hogy a fal adná a másikat, meg a púderkészlet, és megérdemelnéd, hiába nem ütünk meg nőket

2013. máj. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
de mivel nem ütünk meg nőket.. ezért maximum csak nagyon felidegesítenél, viszont már gondolatban is jól esett a dolog
2013. máj. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Istenem... mit kell ezen ennyire túl reagálni. Ha elhívott, akkor tetszel neki. Ha tetszel neki, bármikor mondhatod neki, hogy szívesen elmennél vele valahová, beszélgetni, kávézni teázni akármicsodázni. Ha valaki tetszik, megmondod neki. Ilyen egyszerű. Az első kommentelőnek, meg üzenem: attól hogy te kifogtál egy bunkó f*szt, és elvesztetted a hitedet az emberiség férfiállományában, mert ennyi eszed van, tuti hogy vmi éretlen kis liba vagy. annak ellenére h 22 éves vagy. Legalább annyi lenne benned, hogy másokra nem ragasztod rá ezt a beteg mentalitást. Többiek, miért gondoljátok h megszívta? Csak szól h mégis elmenne, és a srác örömmel elmegy vele bárhová. Hisz azért hívta el! -.-.-.-.--.--.-.- brainfuck
2013. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
hu, fucking női logic. mire volt jó ez? a saját hülyeségedből tanulhatsz most.
2013. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!