Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok, járnátok huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, járnátok huszonéves fiúval vagy ez kizáró ok?

Figyelt kérdés

Valamiért folyton ilyen 14-15 év körüli lányokkal alakulnak ki vonzalmi dolgok lányokkal, talán azért, mert felnőtt létemre inkább nézek ki egy tini srácnak adottságaimat meg arcomat is tekintve, nem vagyok egy vén típus. Mindig megkapom, hogy pár évet simán letagadhatnék, gyakran néznek 18 alattinak is, például, ha kocsmában vagyok személyit kérnek, ahol nem ismernek.

Aztán tényleg úgy vettem észre, hogy tini lányoknak jobban bejövök külsőre is, gyakran van, hogy buszon néznek fiatal lányok, meg volt már olyan is, hogy facebookon rám írtak tini csajok, mert helyesnek tartottak és általában így is kezdek el ismerkendi lányokkal, aztán megkedveljük egymást, de a táv meg a korkülönbség miatt én mindig elutasítom őket, maradjunk csak barátok szöveggel és egy idő után le is kopnak, mert ők kapcsolatot szeretnének már meg van, aki megsértődött már ezen, de most azon gondolkoztam, hogy lehet megkéne próbálni, de nem igazán merek csak úgy leszólítani egy fiatal csajt a városban, mert félek, hogyha a korom megtudják mégis csak megijdenek így hirtelen, hisz a net az más, ott a csajok nyomultak rám maguktól. Meg mindig is olyan hülyén érzem magam, ha meglátok egy fital tini lányt és megtetszik, hiába is nézek ki fiatalabbnak, a korom az már rám van bélyegezve és zavar is egyben. Meg hát nem tagadom a korombeli lányoknak nem kellek, mert kisfiús vonásaim zavarja őket, úgy értve, hogy a csaj mellett én nézek ki a kis tini öccsének, annyira fiatalos testi adottságaim vannak.


2013. máj. 16. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha már olvastam volna ezt a kérdést tegnap.
2013. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!