Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondta a lány a randit mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a lány a randit mert rosszul lett, végleg elástam magam nála?

Figyelt kérdés
Sms-eztünk sokat, írtam, hogy kell-e vmi segítség, stb, erre nem írt se igent, se nemet, csak hogy milyen jó doki lenne belôlem. Tudtam én, h itt kéne leállni és ráhagyni, de én hulye nem ráírtam 2óra csend után, hogy leugrok a haverokkal pizzázni, ha éhes, vihetek fel neki ha gondolja... nyilván se heló, se válasz. Nagyon elástam magam szerintetek?
2013. máj. 18. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy tényleg beteg,hagyd inkább
2013. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.. Ha tetszel neki nem ezen fog mulni. Holnap hivd fel vagy irj neki hogy hogy van.
2013. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetetlen,hogy tényleg rosszul van?

És nem sms-ezik,hanem a wc-nél görnyed?

2013. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát persze h hagyom, már ezt sem kellett volna írnom neki, az a kérdés, hogy mekkora bunkóság volt ez tôlem egytõl tízig...
2013. máj. 18. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kérdezd meg tőle, jobban van-e, aztán ha nem válaszol, akkor kezdj el gyanakodni, hogy esetleg tényleg nem vagy neki szimpi. De nem hinném, hogy ez olyan nagy problémát jelentene, ne keseredj el rögtön.
2013. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem ez a tetted a 10-es bunkósági skálán 11 pontot ér
2013. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5! igaza van

ezért miért ástad volna el Magadat, ugyan már

semmi olyat nem írtál, nyugi

holnap majd kérdezd meg tőle hogy van? N

2013. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a következő randit is lemondja, akkor már tuti h nem tetszel neki.
2013. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ertem, miert astad volna el magad? ha nem irt vissza, nyilvan nem vagy az esete, bar szerintem ezert "lett rosszul", de lehet, hogy tevedek. Az szerintem is jo otlet, amit az egyik valaszolo irt, holnap kerdezd meg, hogy jobban van- e, aztan a reakciobol majd tobbminden kiderul.

25/n

2013. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor jó, köszi a válaszokat! visszaírt amúgy, minden ok, jobban van :)
2013. máj. 18. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!