Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak randira egy srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak randira egy srácot?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit randira szeretnék hívni. De úgy szeretném elhívni, hogy ne konkrétan én hívjam el, hanem valahogy rávezessem, és Ő hívjon el engem. Vagy én hívom el, de a randi szó ne szerepeljen a kérdésemben, de valahogy tudatalatt tudja, hogy arra hívom, és igent is mondjon.

2013. máj. 19. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
inkább azt tudasd vele hogy tetszik neked neked és ha te is tetszel neki akkor elfog hívni
2013. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jóval egyszerűbb lenne,ha te hívnád el és akkor tudná,hogy tetszik neked.Nem kell túlbonyolítani.Ráadásul állítólag a 21. században élünk és egyenjogúság van.Ellenben a nők mégis úgy állnak a párkapcsolathoz,hogy leesik a gyűrű az ujjukról,hogyha nekik kell kezdeményezni.
2013. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
randi?
2013. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!