Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom eldonteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldonteni, hogy most mi van. Bejovok neki vagy csak baratkozik?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, az oszt.tarsam most vagyok 9edikes. es nagyon bejon nekem.... szoktunk beszelni, par szot, de most kb 3-4 napja elkezdtunk chatelni (vettem a batorsagot es irtam neki) nagyon jol eldumaltunk aztan a suliba nem beszeltunk anyit csak par mondatot, pl mijen ora lesz, v rohogtunk egymason..de enyi... aztan tegnap delelott is beszeltunk neten, es megint nagyon jol elvontunk, de megint en hivtam meg (igaz hogy az elso naptol nez, meg minden, de nem vagyok benne biztos h bejovok neki) es megint nagyon jol eldumaltunk, megdicserte a kepeimet.... h nagyon jok, tokre jol esett :) nagyon aranyos fiu egyebkent! :) na es tegnap nem volt 6odik orank es kimentunk a parkba (az egesz osztaly) ott beszelgettunk meg minden bandastol, es en elmentem az o tarsasagaba, es a tobbi elment onnan, magunk maradtunk, (marminta tobbi kicsit felre ment) es nagyon jol eldumaltunk, vegig nevetett ram, es a szemmebe nezett.... ereztem valami melegseget... mindha neki is bejonnek :) szoval nagyon jo volt, lathatoan elvezte a beszelgetest, es meg mondta is chaten h jo lenne a suliba is dumalni... hat dumaltunk :D ma megint nem volt 6-odik orank es megint elmentunk a parkba, most kulon voltunk, en az en barataimmal, o padig az ovevel, aztan par perc mulva latom h kicsit felre ult, aztan mar teljesen elvolt kicsit meg felrebb ment a tarsasagtol.... vegul nem birtam ki es odamentem hozza, megkerdeztem mit csinal itt maga... ( rogton elmosolyodott, kicsit kinos volt de...) aztan odajott par baratom\baratnom egyarant es lefenykepeztek.... vele.... ojan jo volt... (sztarnak erezte magat, monta xDxD, na de viccet felre teve) es aztan el akartam menni h kulgyek at, h megnezzem, es a fiu nem tudta h hova akarok menni, megkerdezte h sietek e... marmint h muszaj elmennem?! mondtam h mingyart jovok, csak megszerzem a kepeket... :) oke ez meg is volt meg minden.... beszelgettunk tovabb.... (meg csak ismerkedunk) es akkor vegul eljott az ido h kell menni a buszallomasra, mindketten videkiek vagyunk.. es akkor most este megint chat, en hivtam meg, de nem lepett be.. aztan par percre ra o meghivott, es chateltunk (valoszinu nem volt ott vagy gondolkodott hogy chateljen e velem.... :( ) megint dicserte akepeimet, mert feltoltottem 2 uj kepet :) es vegul szoba jott a mai fenykepezkedes.... es azt mondta: ''na most avn rolad kepem, nagyon szep vagy...'' mert keszult rolam ket kulon kep... :D es aztan el kellett mennie mert allitolag a novere akart beszelni a fiujaval, es azt mondta h kesobb beszelunk... de nem beszeltunk... es most nem tudom eldonteni hogy bejovok e neki vagy sem... vagy tul ra vagyok tapadva?! az a kulon menes is nagyon fura volt.. kul en ojan ramenosebb csaj vagyok, mindenkivel kijovok, konyen beilleszkedek, de a pasizas...kicsit parazok ha vannak ijen kis bakik... szerintetek? erdemes probalkozni? anyira parazok, amr eszre sem veszem h mi van.... leci segitsetek, es bocs hogy egy kicsit hoszabbra sikeredett, es hogy egy kicsit gubancos.... :)
2009. okt. 2. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a haverjai,vagy ő ment félre,akkor már valami olyasmit sejtettem,hogy szerintem bejössz neki ^^

Ne légy túl nyomulós ^^..Sok sikert,remélem összejöttök ^^

2009. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En is nagyon remelem... varok meg valaszokat...koszonom elore is! :)
2009. okt. 2. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen ^^

(ment neked egy privát :D)

2009. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy bejössz neki:)Szurkolok!;D

Én is pont az osztálytársammal vagyok összejövő félben:P

2009. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hjuj, de jo! sok ember szerelmes most.. :) am megnezem a privit.. :)))
2009. okt. 2. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:

ez egyértelmű hogy tetszel neki :D

ilyenek miatt meghogy nem jött vissza chatre... ismerjük az ilyen tesókat akik elfoglalják a gépet és nem adják vissza :D

szerintem azt éreznéd ha a rámenősséged miatt menekülne :D

sztem semmi ok az aggodalomra, csak nyugodtan,őszintén,hajráá :D

2009. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt most jo olvasni.... megkonyebultem... igazabol most szakitottama volt baratommal.. 1 hete... 5honap utan.... nem volt semmi kulonosebb..ami miatt sirankoznom kellene, nem volt sex..nem orultem meg, h 15evesen lefekudjek valakivel, majd avval aki igazan megerdemli, de ez asrac elfeledteti velem az exet, mar nem is gondolok ra, csak ez az oszalytarsam jar afejembe...... belezugtam?! nagyon aranyos tud lenni, tok cuki mikor nevet!! x)
2009. okt. 2. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Belezúgtál teljesen:)

Amúgy nem is baj,ha nem 15 évesen veszted el...Én(aki szintén az o.társával van turbékolóban:D)16 vagyok,de még szűz vagyok.A társacskám is szűz.2 év barátság után jutottunk el erre a szintre.:) szombaton a haverunknál alszunk,de eszünkbe sem jutott,h *megtörténjen.Egész nap csak vele vagyok,mindent tud(a mindent szó szerint értem:D),én is róla.ő a 100% bizalom:)Amikor hozzámér néha a hideg kiráz(nem azért mert rossz)hanem mert belebizsergek abba,ha hozzámér:)Sokak szerint kicsit bunkó,de velem olyan aranyos.tudom ,hogy szeret.

És TE IS TUDOD ,hogy TÉGED IS SZERET.csak nem mered bevallani:P

2009. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A ferfiak NEM baratkoznak. Nalunk egy dolog szamit, és ez genetikailag kodolva van: minel tobb virágot beporozni. Genetikai anyagunak minel tobbszor tovabbadni.


Fekudj le vele, aztan meglatjuk mi lesz.

2009. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos bejössz neki, de ne tapadj rá! Mert akkor megun.Haggyad hogy küzdjön érted, mert ha túl könnyü dolga van akkor hamar megun. különben mért nincs éketet abban amit írtál?
2009. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!