Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy "álomnő" lehetek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy "álomnő" lehetek neki? Azért akar engem?

Figyelt kérdés
Tetszem neki már régóta ezt tudom én is, azt mondja kevés csaj van akiről ennyit álmodozott. Igen szép szöveg. De ő nagyon szereti a lányokat hajtani, egyéjszakás kapcsolatok stb. De azt is tudja hogy szűz vagyok, és életemben egyszer csókolóztam csak. És még így is elég sokszor találkozgatott már velem. Most akkor tényleg érdeklem? Vagy csak időtöltés vagyok? A nyelves csókot nem is engedtem még neki...
2013. máj. 19. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
be ne dőlj már neki,csak hülyit!
2013. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csak érdekes vagy neki h neked ne lehet egykönnyen beakasztani a kampót

de ha sikerül neki fix h utána rád se tojik

2013. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kovacsdorka. ***** válasza:
Valószínüleg csak kihívás vagy neki
2013. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kihívás? Abban mi a jó? Mikor simán kap könnyen kaphatós csajokat...Így belegondolva mondjuk esélyes hogy azért másokat k*rogat, mikor nem vagyunk együtt :S
2013. máj. 19. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt már dolgom ilyesmi pasival. Több tucat nőt megfektetett, nekem hasonló szövegeket tolt, és elhitette velem, hogy komoly kapcsolatot szeretne, udvarias, rendes volt velem. Össze is jöttünk, hónapokig tartott köztünk a dolog, aztán egyre jobban kijött az igazi arca, míg végül elég "tányértörősen" szétmentünk. Én minden megtettem, hogy kihozzam a legjobbat a kapcsolatból, de végül nem bírtam tovább a viselkedését.

Azóta a közös ismerősöknek azt hazudja, hogy sosem volt szó köztünk kapcsolatról, csak egy egyéjszakás kalandunk volt. Jó, mi? :)


Nem mondom, hogy biztosan így jársz te is, csak figyelmeztetésképpen írtam le, hogy légy résen! Remélem, hogy nem történik ez veled.

2013. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mit láthat bennem? A személyiségem érdekelheti vagy a külsőm vagy mi?
2013. máj. 19. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak etet, hogy megtudjon dönteni. Jó játék vagy számára semmi több.
2013. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 Egyszerűen megakar dönteni, ingyen menet semmi több.
2013. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak téged is gerincre akar vágni, hogy aztán részese legyél a trófeagyűjteményének!


Ilyen mézes-mázos szavakkal próbál hitegetni, de te magad is láthatod a többiek példáján, hogy milyen.


Én a helyedben messziről elkerülném!

2013. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!