Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék ismerkedni? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ismerkedni? 15/L

Figyelt kérdés
Egy teljesen átlagos 15 éves lány vagyok, a környezetem szerint a külsőm teljesen rendben van. Sajnos nagyon kevés emberben bízok meg, kicsit bezárkóztam az elmúlt egy évben. Még soha nem volt barátom, nem is csókolóztam, és csak azt látom, hallom, hogy ez 15 évesen nem normális. Nincsenek nagyon barátaim iskolán kívül, hol tudnék megismerni velem egykorúakat? Teljesen felelősségteljes vagyok, komoly, de tudok lazább is lenni. Ez probléma? Kicsit szomorú vagyok, hogy semmi nem jön össze. :/

2013. máj. 20. 12:41
1 2
 1/11 Popi85 válasza:
Minimum alakitski a környezetedböl Egy barátikört. És utána minden megy a magautján! Kezdeményezzél többet de csak ésszel, Egy kiss flőrt sosem árt! Sok sikert!
2013. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vársz még 3 évet - addig képzed magad - és utána minden rendben lesz.
2013. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem tudom kitől hallottad, de hülyeséget mondott nem baj ha még nem csókolóztál nincs pasid, és csak az iskolában vannak barátaid.

Szinte bárhol tudsz ismerkedni.Az utcán buliba, túrán, neten...stb

15/F

2013. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
velem nem szeretnél megismerkedni? 22/F
2013. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond . A barátaidnak biztos vannak máshonnan is barátai . Velük például jól lehet ismerkedni.


Én így terjesztem az ismerettségi körömet . Megismerem a haveromnak a haverjának a haverját :D Spontán leszólítgatós dolog elég rizikós és nem a legjobb dolog. Így sokkal inkább felszabadultabb vagy , mintha tök idegenek közé kerülnél. Ha belegondolok tavaly még ebben az állapotban voltam , mint te csak sulin belül ismertem pár embert. Mostmár elég széles a repertoár .


Nekem se volt barátnőm nem is csókolóztam mégis haladok szépen lassan a célig. (Ebbe beletartozik néhány jól sikerült és nagyon nem jól sikerült randi is :D )


17/f

2013. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, főlek neked kedves #5! :)

Nem igazán a neten ismerkedésre gondoltam, nekem az nem igazán fér bele.

2013. máj. 20. 12:58
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Én egy szót nem beszéltem a netes ismerkedésről.


Mondok egy példát velem ez történt : Volt csaj osztálytársam egyszer ilyen osztálytalira elhozta a pasiját is . A csávóval marha hamar összehaverkodtam . Ő meghívott egy bicajtúrára olyanok közé akiket azelőtt sose láttam. Egyik legjobb napom volt és azokat az embereket szintén a legjobb barátaimnak tartom .

ljutsz

Ez kicsit olyan , mint egy fa megérkezel egy ághoz ( legyen ez a döntésnek a metaforája :D ) onnan egyre több és több felé tudsz terjeszkedni míg eljutsz a levelekig(Akik az embereket szimbolizálja most :D ) .


Remélem érted

2013. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
gépelési hiba az "jlutsz" az nemtudom mi :D
2013. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jajj, nem neked írtam 5, hanem úgy általánosságban. Pl a kedves huszon akárhányévesnek, aki felajánlotta az ismerkedést, illetve a többi embernek, akik priváttal bombáznak. :D
2013. máj. 20. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
úgy látszik van belőlem egy lány kiadás is :O
2013. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!