Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha most ismerkedtem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most ismerkedtem meg egy lánnyal, milyen időközönként illik randira hívni? Ti hány naponta taliztok, ha új kapcsolatotok van?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt mindenki érzi. Szóval, hogy mennyire hiányzik neki a másik társasága. Ha nem vagy benne biztos akkor az egyik randin rá is kérdezhetsz hogy mikor szeretnél újra találkozni, na és akkor a lány mond valamit. Ebből tudsz következtetni.. De azért ne várasd túlságosan a lányokat azt nem szeressük:)
2009. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle milyen időközönként ér rá.
2009. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen változó! Volt, akivel minden nap, volt, akivel hetente 2-szer, 3-szor - volt távkapcsolat is, ahol hétvégén... De azt tanácsolom, hívd fel minden nap, csak hogy beszéljetek! Az olyan jó!!!!!!!!!! :)
2009. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti 2x-3x szerintem. Ritkábban ne.
2009. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De gyakrabban se, mert akkor meg a nyakára nősz és azt sem szeretik :)

24F

2009. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!