Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy barátnőm, én 7. -es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, én 7. -es vagyok, ő 5. es. Az apja nem engedi a kapcsolatot de titokban mégis együtt vagyunk. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Tegnap értek haza Pestről, megbeszéltük hogy kimegyünk az erdőbe együtt sétálni mivel az van hozzájuk a legközelebb ott laknak mellette. Bementünk jó mélyen az erdőbe és elmondta hogy ő nem igazán szeret meg nincs rám szüksége, stb.. Elindultam nagy szomorúan lefelé mikor ráértem az útra ott volt egy kicsit fentebb és mondta hogy menjek. Elkezdett sírni. Én magamhoz öleltem ő hozzám bújt. Elkezdte mondani hogy ő milyen hülye mert engem is megbántott meg magát is. Összeölelkeztünk, többször is megpusziltuk egymást, de csak egymás arcát, nem mertem a száját. Ott ültünk vagy negyed órán át összelelkezve, mikor kijött a tesója és behívta valamiért és megtudta az apja hogy én is ott voltam. Állítólag nagyon megverte. Szerintetek szeret még? Meg lehetett volna puszilni a száját?
2013. máj. 21. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez tök aranyos...


az apja egy állat, oké hogy félti a gyerekét, de verni azért nem kellene, azzal mit ér el?

2013. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Bocsánat az off ért, csak azért írok ide mert szeretném a kérdésre érkezett válaszokat látni. (kérlek ne pontozzatok le!)


nagyon sok sikert kívánok a lánnyal kapcsolatban! kitartás! :)

2013. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet volna puszilni a száját.:D


Nagyon aranyosak vagytok amúgy. Ez még csak ilyen gyerekszerelem, de igen, a maga kis 11 éveshez méltó szerelmével szeret téged.


Az apja amúgy nagyon rosszul fegyelmez, a verés szerintem semmit se ér...Azt megértem, hogy nem tetszik neki, hogy az 5.-es lányának már van egy udvarlója, de ezért én nem emelnék kezet a gyermekemre, majd ha lesz egyszer.


17/L

2013. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Az apja egy erőszakos állat.

Elfojtani egy ártatlan gyerekszerelmet? Őt kéne megverni.

2013. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 denil98 válasza:
100%
hallod te k@csög szájjá le a lányomróól!!!! ha megtalállak fogasra foglak felakasztani!! viccelek amugy ez aranyos de lehet hogy nem kéne mert az apja anyira nem kultiválja és neked lenne annyi lelki ismereted hogy vele maradj és hogy tud hogy miattad verik őt? ha igen szép..ha nem akkor pacsi:D
2013. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 denil98 válasza:
100%
elkapjuk az apját?:D irj privátban ha szeretnél valami olyasmit hogy elkapjuk az apját :D
2013. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi :) Köszi 6. lehet az lesz :D
2013. máj. 24. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Jóój, ez de aranyos volt. Azóta mi a szitu? Ugye még együtt vagytok!

Ha apukát meg kell kicsit fegyelmezni szólj! :)

2013. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!