Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nincs semmi különleges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs semmi különleges a külsőmben hogyan vetessem magam észre az ellenkező nemnél?

Figyelt kérdés
Lány vagyok

2013. máj. 21. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél fel egy I love SP pólót. Attól biztos sokan felfognak figyelni rád
2013. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még öltözhetsz csinosan
2013. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne csak a külsőddel akarj kitűnni.
2013. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Öltözz csinosan, hordj kiegészítőket.
2013. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Vegyél fel 1 "Free hug" feliratú pólót

Kezdj el megölelni mindenkit, kezdve a hajléktalan férfiaknál

2013. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3-as

Akkor mivel? A külsőt veszik észre a leghamarabb. A belsőt senki nem látja azt hiszem

2013. máj. 21. 19:19
 7/10 anonim válasza:
Én minden lányért oda vagyok valamilyen szinten. A legtöbb fiú a melleket bámulja ezért biztosan megnéznének ha egy olyan pólót vennél fel ami kihangsúlyozza a melleidet.
2013. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de nekem középiskolában volt egy oszttársam, aki teljesen "szürke" volt. Nem igazán beszélt senkivel, folyton egy kapucnis felsőben volt. Aztán kb. 17 évesen elkezdett nőies ruhákban járni, meg egy kis sminkelni magát (egyáltalán nem vitte túlzásba). Velünk is egyre többet beszélgetett, én szidtam is magam hogy előtte miért nem voltunk jóban, mert nagyon jó fej, még most is szoktunk chatelgetni. :) Szóval egy kicsit feltűnőbb öltözködéssel és ha keresed a társaságot, akkor népszerűbb lehetsz!
2013. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* egy kicsit sminkelni. :)
2013. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miniszoknya, kivágott poló. Akár melltartó nélkűl is lehet.
2013. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!