Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 vagyok nem vagyok az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok nem vagyok az a bulizós fajta inkább sportolok, télleg ilyen nehéz a mai világba találni egy olyan lányt aki nem iszik minden héten és nem valami kis ribi?

Figyelt kérdés
Társkeresőn is próbálkoztam , már épp kezdtem volna jobban megismerni valakit amikor kiderült hogy szinte alkoholista 17 évesen.

2013. máj. 22. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ilyenek a korodbeliek, ritka a kivétel...

én 21 évesen életemben 1x ittam alkoholt, a sport volt az első... és mégis itt vagyok, 4 éve van barátom, boldog vagyok :)

te se add fel, majd találkozol valakivel, aki szeretni fog :)

2013. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, de ez oda-vissza működik.

Én is hol karatéra hol aerobikra jártam/járok. EMellett heti szinten úszok futok. De valahogy nem találok párt magamnak.


Mondjuk az hazugság lenne ha azt mondanám, hogy nem szoktam inni. Bulizni évente max 2x ha elmegyek de ott is max egy két doboz sört iszok.

De soha életembe nem voltam részeg úgy...

Mellette ugye tanulok, idén érettségizek. Sokan csodálják, hogy hogy csinálom meg miért nem vagyok fáradt, de én ezt élvezem. /mellette németre járok/

18l

2013. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyen ez a problémám, csak én 16 éves vagyok...Már hozzászoktam, hogy ilyen a mai lányok többsége, szóval nem is keresek most párt...Majd később úgyis lesz valaki, aki kivétel :D
2013. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt csinálom. Társkeresőn vagyok fent néha van 1-2 randi de sosem lesz több ált, me sokan csak hobbiként tekintenek a randik sokaságára amire hívják őket. Bár most tartok ott hogy leszarom. Sportolok, buli iszonyat ritkán van, de nem is szeretek, majd jön valami lány, most nem sürgetem, úgy is lefoglal a melo meg a sport.


21/F

2013. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nehéz.Csak nyitott szemmel kell járni
2013. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez csak egy elmélet "felnőtt" szemmel- 24 vagyok. De nekem emlékeimből fakadóan az a tapasztalatom, hogy a helyes sportos fiúk valamiért a "szép" lányokra buknak. És ezt úgy értem, hogy kikent, kifent, mini szoknya, magassarkú, és észre se veszik a szép, de normál lányokat. Mert nem harsányak, nem hívják fel magukra a figyelmet, és nem akarnak folyton a középpontban lenni. Szóval szerintem menj végig a sulidban és nézz körül! Ott vannak a lányok, akiket keresel az udvaron a fa alatti padon a barátnőikkel, a hátsó padban kártyáznak a haverokkal. Nincs rajtuk semmi különös, csak épp pon az amit Te keresel!
2013. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Így vagyok én is,csak én a fiúkkal kapcsolatban kérdezem ezt...(Y)

17/l

2013. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy mondhatsz ilyet, hogy valaki attol hogy hétvégente eljár bulizni és iszik egy keveset hogy kiengedje a gözt alkoholista. tudod te hogy az mit jelent? majd ha egy alkoholista apuka mellett élsz évekig akkor mondd hogy aki hétvégente bulizik és iszik az alkoholista..
2013. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem a 6-os válaszolónak igaza van,a sportolós fiúk pontosan azokra buknak akiket leírt ő is.ezt saját bőrömön tapasztaltam.

szóval azért létezünk mi is,csak nem a középpontban és legtöbbször nem is biztos hogy mint leendő barátnő tekintsz ránk :D

17L

2013. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a fiúkkal méginkább ugyan ez a helyzet..nehéz találni olyat, aki nem iszik, cigizik vagy épp drogozik rendszeresen tizenévesen.. Akad kivétel.. de ritka, vagy nagyon elbújt. >.<

17/L

2013. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!