Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek szerint a tipikus, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint a tipikus, nem helyes, de jó fiúknak csak úgy lehet sikere bármilyen csajnál is, ha alfahímként viselkednek legalábbis egy randi erejéig eljáttszák azt?

Figyelt kérdés
Mert nekem így sikerült két csajjal smárolnom randikon, hogy úgy viselkedtem, mintha valami csajok álma lennék, hogy én már tapasztalt vagyok meg jártattam a pofámat folyton, pedig a való életben én egy csendes, visszahúzódó, félénk srác vagyok, akit mindig is gúnyoltak a lányok meg lenéztek, mert kedves voltam és nem szerettem visszapofázni meg veszekedni. Randin viszont a két csajnál totál mást mutattam, mint aki vagyok és nagyon vevők voltak rá, smároltam is velük meg egyik le is szopott harmadik randin, azt tette, amit én mondtam és meg is jegyezte, hogy biztos tapasztalt srác vagyok, sok barátnőm lehetett már. Persze valójában a kutyának sem kellettem még, mert bűnronda vagyok és alacsony. Ennyire sokat számít a látszat, a csajok buknak a hazudozós, a magukat alfának mutogató srácokra. Furán érzem magam, mintha két énem lenne legalább. Nyíván csak pár randin tudom eljátszani ezt, mert a való életben úgyis előjönne, mondjuk együttélésnek, hogy mekkora nyomi vagyok valójában, főleg, ha még ismer a csajnak egy ismerős és elmondja neki, hogy ez a lúzer volt az oszálytársam.
2013. máj. 22. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell küzdened a vetélytársaiddal, le kell győznöd őket. Mint Afrikában az oroszlánok.
2013. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszont ettől meg lelkiismeret-furdalásom lenne, mert hazudozni össze-vissza ténylegesen... Elég gusztustalan dolog.
2013. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Férfiak :) Mi nők nem a bunkó alfára bukunk, az a férfi kelti fel a figyelmünket, aki !magabiztos! és könnyen el lehet vele beszélgetni. A toplistás csajok a kifejezetten bunkó magukra valamit is adó csajok köszönő viszonyban sincsenek az idióta majmokkal akik eljátszák a kakast a szemétdombon. Mint tapasztalt nő mondom tartsd meg magad olyannak amilyen vagy. Nem kell gyökeres változás csak egy kis korrektúra. Igen a nők vonzódnak a karizmatikus !igényes! férfiakhoz. Azokkal a lányokkal akikkel Te randiztál na Ők azok akik majdnem semmit sem érnek - NEM ŐK A MÉRCE! Természetesen fog még erősödni a személyiséged, nem túl nyerő a lányoknál ha egész randin egy kukkot sem szólsz. Beszélgessetek engedd el magad - ezekhez idő kell és éreztesd vele azt h Te vagy a férfi, ő pedig a gyengébbik nem (bókok de ne túl nyálas, és az illem nyiss ajtót, hívd meg egy fagyira pl. stb)
2013. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!