Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mosolyogjak rá, vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosolyogjak rá, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik. 3 évvel idősebb nálam, egy suliba járunk. Egyszer bejelölt a Facebookon,én írtam Neki, hogy honnan is ismerjük egymást. Vissza is írt, nagyon normális volt, és azt írta hogy EGYENLŐRE még sehonnan. Aztán itt jön a fordulat Letiltott engem Faceről..

Van egy közös 'barátunk', aki egy osztályba jár a fiúval, és jóba is vannak, és a közös barát beszélt vele, hogy van egy lány, akinek nagyon tetszik, csak letiltott. A fiú annyit reagált, hogy majd megnézi, és már észrevette hogy nézem.. Nem jelentkezett, nem jelölt be újra. Akkor ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem jövök be Neki?

Ezek után megéri mosolyogni Rá?


2013. máj. 23. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

"Megéri"?

Neked a mosoly kerül valamibe, vagy mi kő? Mosolyogj, ha akarsz, legalább kap valami jelzést.


Egyébként ez a fészbúkon letiltogatás és utána vergődés elég gyerekes, egyikőtök sem alkalmas még kapcsolatra.

2013. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!