Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első találka (randi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első találka (randi) után nem érzem az a "valamit", akkor érdemes újabb esélyt adni a srácnak? Vagy inkább hagyjam, mert hiába várom, hogy megfogjon bármivel is?!

Figyelt kérdés
Interneten levelezéskor nagyon szimpatikus volt, de külsőre sajnos nem az esetem :/ tudom, hogy nem minden a külső, de ha külső szemmel nézem magunkat, nem tudom abszolút elképzelni mellettem Őt. Azt sem akarom, hogy félreértse ha esetleg tovább talizok vele!

2013. máj. 3. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kíméld meg magadtól.
2013. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max úgy,ha ezt előre elmondod neki is.
2013. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig eszembe jut egy csoporttársam esete: vakrandira hozták össze egy pasival, és utána azt mondta: "el nem tudom képzelni, hogy megcsókoljon". Na, azóta már házasok, gyerekük van. :)

Szóval én azért adnék esélyt. :)

2013. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd van egy mondás ami itt is igaz. az idő mindent megszépít. Ha valami mégis bejön, jó a humora...blabla, akkor megszokod a külsejét és majd tetszeni kezdenek az apróságok benne.
2013. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!