Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kézfogás ölelés kezdeményezés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézfogás ölelés kezdeményezés, mikor és ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több kérdésem lenne.

1. Első randin találkozáskor/búcsúzáskor illik puszit adni? Kezdeményezhet a lány vagy inkább a fiú?

2. Mikor kezdi el egy pár azt ,h kézen fogva vagy ,hogy egymást átölelve mennek az utcán? A srác kezdeményezzen ebben vagy a lány is kezdeményezhet?

3. Ha igen hogyan és mikor?

Előre is köszi a válaszokat!


2013. máj. 23. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Illik puszit adni de nem kötelezö. Nem fognak megkövezni érte És a tökösebb fél kezdeményez mindig.

2 amikor összejöttek (jobb esetben) azért mert a kéz megofgása azt jelenti hogy egymáshzo tartoznak. Itt is a tökösebb fél kezdeményez.

3 Hee?

2013. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem rakétatudomány. Ne agyalj ennyit ilyeneken, majd minden jön természetesen, ha akkor úgy érzed akkor kezdeményezz te és kész. A lényeg hogy érezd jól magad.
2013. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

illik, a puszi semleges dolog.

inkább a fiúnak kell kezdeni.


a kézfogást egyértelműen a fiúnak kell indítványozni.


hogyan és mikor? XD hát ne akkor amikor épp a cipőjét köti, vagy telefonál...

sétáltok beszélgettek, ésspontán vagy megfogod a kezét, vagy átöleled a derekánál fogva, magadhoz fordítód, és vagy szájrapuszi, vagy finom csók.


spontán legyél, és ne görcsös, persze csak ha látod a lányon ,hogy szimpi vagy neki.

2013. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A hármas kérdést arra értettem ,h ha a lány kezdeményezi a kézfogást akkor hogyan tegye és mikor érdemes.

Köszi hogy válaszoltál! :)

2013. máj. 23. 19:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. :) 19 vagyok és udvarolgat egy srác és hát nekem is szimpatikus... :)
2013. máj. 23. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
én vagyok az? :D
2013. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19 vagy?? de éddess

neharagudj de én azthittem ezt egy 14 éves srác tette fel.


tipp neked:


NE CSINÁLJ SEMMIT! csak jeleket adj! apró mosoly, szende tekintet, boci szemek stb stb :) a pasi dolga kezdeni, ha már ehhez is nyámnyila, nemsokmindenre számíthatsz tőle :D

annyit a dolgod hogy a kínos csendeket kerülöd, mindig dobj témát, bármit! :D

2013. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!