Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Max mennyi lehet a kor külömbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Max mennyi lehet a kor külömbség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy "mennyi lehet". Mindenkinek más fér bele. Nekem pl 15 év a max, de van, akinél ez is kiveri már a biztosítékot.
2013. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hugh M. Hefner és a csaja után mindegy

( playboy villa, 70 a hapek és 23 körüli a csaj

2013. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a koromban a 2-3 évet tartom ideálisnak, lehetőleg a lány legyen fiatalabb. ,,Fiatalabb" koromban az 1-1,5 évet tartottam ideálisnak, később nem tudom hogy lesz.

Nyilván ahány ember annyi féle.

2013. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban az érettséget nézném. Ha azonos érettségi szinten vagytok akkor mindegy. Mondjuk tény hogy bizonyos korkülönbség fölött kevés esetben fordul elő az azonos érettségi szint, de persze vannak kivételek. Azt azért el lehet mondani, hogy minél öregebb vagy annál nagyobb korkülönbség a működőképes. Az a fontos, hogy szeressétek egymást!
2013. máj. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!