Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem szeretnék megismerni ujabb férfiúi emberkéket?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, sikertelen sokadik párkapcsolat után érzem hogy felesleges kutakodni életen át értem élő páromért.

nem látom okát a fojtatásért. vagy ha véletlen ugy hozza a soros hogy igen, teljes közönnyel fogadom őket. és nem tudom magamról lerázni őket.

mindig ugyan az a nóta, és tul toleráns vagyok megértő (pedig nincs mit kompenzálnom külsőleg) ezért hülyének néznek. én meg ugye lapátra próbálom tenni őket. de csak a nyakamon akarnak maradni. jobb a kényelemben ugye. biztonságos.. szeretet kapnak, megértés.


néztem ezt az álom lány vagy lábtörlő képzést is.. szerintetek hasznos lenne? bár a rugóra rájöttem mi mozogna a háttérben, de nemtudom a férfitársak mit gondolnak erről a trénin mozgató rugójárol, vagyis hogy nálunk mit okozna ez. megsúgom ..(teljese de teljes kihasználása ellenkező nemnek, minden magasról leszarni és csak magunkra gondolni) kész...



#álomnővagylábtörlő
2013. máj. 24. 20:17
 1/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Úgyis megfogod magad gondolni.
2013. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most légy szíves magyarázd el érthetően, mert egy kukkot sem értettem belőle, pedig elvileg kommunikáció a szakmám, tehát annyira nem rossz a szövegértésem... de azt hiszem, nem velem van most a gond. :)
2013. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenki egyforma és csak olyan lehet,mint az eddigiek?
2013. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jajj ne hisztizz már kislányom. nőj már fel!

20 éves vagy még csak. Mostanra kupálódtál még csak ki igazán. Valószínűleg nem vagy túl jó emberismerő. Majd fejlődni fogsz.

És tuti meg fogod magad gondolni nem fog ez így maradni akkor sem ha most azt mondod.

2013. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igaz is. a cím a főkérdés. az alatta található két hasáb pedig a mese. az indok maga. és a legutolsó, hogy a képzés amit ellenzek is meg nem is. röviden.
2013. máj. 24. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak normális pasik, nem csak hülyék, ahogy vannak normális nők is, nem csak a te általad vázolt kategória. Mondom ezt úgy, hogy nekem sem sikerült megtalálnom a társamat még, pedig már tartottam ott, hogy eljegyzésről volt szó. Most nyilván megint magányosan tengetem napjaimat.

Nem akarom elhinni, hogy ne lenne valahol egy rendes, jóravaló, okos nő, akivel le lehetne élni az életet, mert összeillünk. Én ezt vallom. Igaz, baromi nehéz megtalálni, de mégis hinnem kell benne, mert különben megette a fene az egészet.


Lehet mindenkit szidni, és lehordani az összes férfit mindennek, mert neked rossz tapasztalatid voltak. Én akkor kezdjem ócsárolni a nőket, mert az egyik így, a másik meg úgy b...ott át? Nem fogom! Mert vannak rendesek is, és kész.


Valami ilyesféle hozzáállásra volna neked is szükséged.

2013. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 28/F
2013. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az álomlány tréning nem arra tanít, hogy szard le és használd ki a másik nemet, hanem hogy légy óvatosabb a magad érdekében a párkapcsolatok terén.

egyébként tényleg ne rinyálj már, h. 20 évesen mennyi csalódás ért. sokan fognak még veled szakítani :D :D :D

na és?

ők nem illenek hozzád. ez legyen csak az ő bajuk, ne a tiéd.

szakítani meg gyorsan tanulj meg. mert ezt a nyakadon maradnak részt sztem senki nem érti. :D

2013. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na megnéztem ezt a tréninget.

Teljesen hasonló utat jártam be én is, a magam kárán tanultam meg értékelni magam, és elvárni, hogy értékeljenek. Nem tudom, hogy ez mennyire tanítható... ehhez azért elég nagy önismeret és kommunikációs készség is kell, ami vagy megvan, vagy nincs... de amúgy egyetértek az illetővel, nagyon jól írja le, hogy mi kell egy működőképes kapcsolathoz!

2013. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 The Other ***** válasza:

Ne haragudj, de ilyen igénytelen és szétszórt írásképpel (ami a gondolkodásod tükre) nem csodálkozom, hogy csak pár menetre kellesz a srácoknak és nem tartósra...

25F

2013. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!