Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne érezzem egy teljesen lehetetlen dolognak, hogy legyen egy szép barátnőm?

Figyelt kérdés
Az évek során a fejemben ennek a realitása kb a 0-ra csökkent. Az én gondolataimban ez már olyasmi, ami csak másokkal történhet meg, velem nem. Mit csináljak, hogy végre elhiggyem, nekem is lehet szép csajom?
2013. máj. 26. 10:29
 1/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
A pozitív hozzáállás csodákra képes és egy nagy adag kitartásra is szükséged lesz.
2013. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Véleményed szerint rondának nézel ki? Arcra, testre? Társasági kapcsolatokkal minden rendben? Barátok? Sport? Azt csinálod az életben, amit szeretsz?
2013. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretsz egy idő után a külső tulajdonságai jelentéktelenné válnak.. a belső megszépíti az embert:)
2013. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem értelek benneteket férfiakat.

Nekem sose volt célom, hogy jóképű, jó testű pasim legyen, pedig visszajelzések alapján szép nőnek tartanak.

Ha csak a külső számít, akkor nézegess egy posztert egy modellről, közben meg Marcsi.

2013. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es: Azért mert ti nők evolúciós programotok miatt másképp működtök. Nekünk pasiknak egy nő kinézete, ha tetszik, ha nem, nagyon fontos. De itt nem csupán arról van szó, hogy egy szexi "tárgyként" gondolunk egy jó nőre - ha így lenne, elég lenne a poszter és a Marcsa. Arról van szó, hogy vágyunk arra, hogy egy olyan nő, akit mi kívánunk, szintén kívánjon minket, hogy férfinak érezhessük magunkat mellette. Ezt az érzést nem tudná megadni valaki, aki belőlem nem vált ki vonzalmat.

2-es - Csúnyának nem gondolom magam, de olyan jóképűnek sem. A többi téren is vannak gondok. Nem ismerek sok embert, van néhány nagyon jó barátom, de nem vagyok ez a nagy társasági ember. A hobbijaim is inkább magányos dolgok, az érdeklődési köröm is elég különc. Emellett elég nehezen oldódom fel új társaságban - vagy mimóza vagyok, vagy túlkompenzálom, és arrogáns bunkónak tartanak.

2013. máj. 26. 10:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Kb. magamra ismertem abban amit az 5. hsz.-ban írt a kérdező, kivéve a szép lányokat, mert nálam nem lényeg, hogy olyan szép legyen, inkább az a fontos, hogy fogjon meg valami, ha a már külsőről beszélünk.

29 F

2013. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De figyelj egyszerűen kismillió kérdés után sem lehet ujat mondani. Hogy ez nem lehetetlen, ez egy baromság, á á á.....


Nem elhinni kell, hanem tenni érte valamit. Anélkül ne várj semmit. Átlagos kinézet meg sosem lesz baj, ahhoz a belsőt kell tuningolni, meg a külsőt fényesíteni amíg lehet :) Nézz ki te is jól, férfiasan elegánsan, adj magadra, ne az utolsó lúzer testtartással vánszorogj az utcán. :D Általános tanács, nem tudom hogy teszed-e: de sportolj sokat mert önbizalmat ad.

Tanulsz, vagy dolgozol? Bár szerintem mindkét helyen lehetne lehetőséged ismerkedni, nem? Vagy valakivel kicsit összehaverkodni és elmenni vele csajozni.

Légyszi ne keress minden ötletre kifogást, hogy mi miért nem jó, hanem vedd kezedbe az életed....

Én pl chaten ismertem meg a barátom. Nem mondom hogy ajánlom. De ha jó a beszélőkéd írásban, jól "el tudod adni magad". Ha szórakoztatna, ott is van pár értelmes egyén, nem is feltétlenül rondák :D

2013. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha nem nézel ki jól, én leginkább a fizetős szexet tudom ajánlani, ha szép nővel akarsz együtt lenni.

Ha pl. nem vagy jóképű, de sokat sportolsz, és jó tested lesz, az olyan, mintha a nullát akarnád megszorozni ötezerrel: az eredmény sajnos így is- úgy is nulla marad.


Számtalanszor tapasztaltam az éjszaki szórakozóhelyeken, hogy a személyiség, önbizalom szinte semmit se számít, csak a külső: ha valaki jól néz ki, akármilyen hülyén viselkedhet, úgy is lesz nője, ha nem, akkor meg nagyon nehezen, ha elég pénzt fel tud mutatni.

2013. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8-as, egyet értek veled, de nem csak éjszakai szórakozóhelyen lehet felszedni valakit, sőt szerintem ott a legszarabb, mert teli van retkes ribancokkal...
2013. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom eldönteni, jóképű vagyok-e. Van hogy úgy látom, jól nézek ki, máskor rosszul vagyok a tükörképemtől. Csajok között is sokan mondják, hogy helyes vagyok szerintük, de amíg nem "bizonyítják", addig ez édeskevés, hogy elhiggyem.

Ha mondjuk végleg eldőlne, hogy nem, nem vagyok jóképű, akkor legalább tudnám, hogy ideje gyűjteni plasztikai műtétre, tudnám a megoldást.

2013. máj. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!