Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne nála bármilyen esélyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne nála bármilyen esélyem, vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki több lánnyal viselkedik közvetlenül, ölelgeti ôket, megsimogatja a karjukat és hasonlók. Nem mindenkivel csinálja ezt, csak azokkal, akikkel nagyon jóban van. Nem az a szemét tipús, aki a lányok érzéseivel játszik, csak egyszerûen ilyen közvetlen a természete. Én már eléggé rég óta ismerem és mostanában a szokásosnál is közelebb kerültünk egymáshoz, de ez még mindig nem egyértelmû. Mikor moziban voltunk társaságban és mellém került, minden kis hozzáfûznivalójánál megfogta a karom és valahogy (lehet, hogy csak véletlenül), de valamije mindig hozzám ért. Aztán mikor volt egy kis helycsere, mert valaki nem látott, egy másik csaj mellé került, akitôl viszont már távolabb húzódott. A barátnôm szerint bejövök neki, mert állandóan "szivat" és néhány közös óránkon (párhuzamos osztályba jár) gyakran hátrafordul és a tanár megszólítása ellenére beszél velem. Ma pedig egész nap bökdösött a facebookon. Más srácnál ezek a jelek egyértelmûek lennének, de nála nem lehet tudni, mert többek közt az egyik barátnômmel is így viselkedik, de közben a csajnak barátja van és nem tudna másként gondolni a srácra, mint haver. Szóval most mi van? Lehet nála esélyem?
2013. máj. 26. 12:02
 1/5 anonim válasza:
én nem vagyok túl tapasztalt a szerelem terén mert még csak 1 barátom volt azt is nagyon elcsesztem de talán tudok valamicskét segíteni :) manapság a fiúk eléggé közvetlenek a lányokkal legalábbis nekem ez tűnt fel a környezetemből ítélve :) az én környezetemben is vannak srácok akik tök közvetlenek csajokkal és emellett van barátnőjük :) én is egy hasonló sráccal jöttem össze :) velem is közvetlen volt, mindig hozzám ért stb. és ő kezdeményezett és végül összejöttünk :) szerintem lehet nála esélyed :) mikor beszélgettek nézz mélyen a szemébe és mikor rámosolyogsz akkor is :) te is "véletlenül" mindig érj hozzá stb. a pasiknak ilyen apró jelekre van szükségük és szerintem majd ő lépni fog :) bár innen nem tudom :) akkor tudnék jobb és konkrétabb tanácsot adni ha ismerném a srácot :) szerintem ha veled közvetlenebb mint a többi csajjal akkor lehet hogy tényleg bejössz neki de mondom ismernem kéne téged és a srácot is :) remélem azért valamicskét tudtam segíteni :)
2013. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Santő válasza:
ha ennyire közvetlen szerintem meg is kérdezheted finoman hogy mi a helyzet tetszik e valaki..stb:)
2013. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kedves kérdező! Jobb lenne már az elején puhatolóznod, még mielőtt halálosan belészerelmesednél. Ha közös programon vagytok tegyél pikáns megjegyzéseket. De figyelj arra a bizoyos határra. Ha nem lépsz túl a határon, akkor a srác még egy kicsit szexinek is találhat, sőt. Szóval még most így az elején nincs vesztenivalód :D aztán majd írd ám meg mi lett a vége :D sok sikert
2013. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a srác ha más nem is, de kezd lesüllyedni ovis-szintre :) A lábamra lép, meghúzza a hajam (?), magához szorít. Ebbôl persze még mindig nem egyértelmû semmi, mert a legjobb barátnômet (kicsit szeretethiányos a csaj, meg hát régebb bejött neki a srác) úgy kábé ÁLLANDÓAN ölelgeti. És vele teljesen másképp is bánik, már majdhogynem olyanok, mint egy pár azt leszámítva, hogy
2013. máj. 29. 22:15
 5/5 A kérdező kommentje:
...hogy nagyon állítják, hogy nincs semmi köztük. Bocsánat, félrenyomtam és elküldte. Tehát ez eléggé rosszul esik, de nem akarom elvenni a lány "boldogságát", vagy megtiltani neki hogy ölelkezzenek, vagg valami, hiszen elhagytuk ár az általánost és egyébként sem vagyokolyan szemét. Szóval nem túl jó a helyzet, de nyáron talán könnyebben elfelejtem (nem valószínû).
2013. máj. 29. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!