Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt értékelik még a mai lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt értékelik még a mai lányok?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok(abszolúte nem büfé szakon tanulok), 20 éves srác, sportolok rendszeresen, angolul és németül(nem nagyképűségből), de kifejezetten jól beszélek, kulturált vagyok, meg hát nem mondom azt, hogy jól nézek ki, de egy átlagnak elmegyek. Még enyhén vallásos is vagyok, katolikus vasárnap elmegyek a szüleimmel templomba és nagyjából le van tudva a dolog a részemről. Bulizni nem szoktam, mert értelmét nem látom, hogy hülye kis libák bájait nem keressem félrészegen mindenféle disco-kban. Cigizni soha nem cigiztem, nem iszom stb. stb.


Eléggé nagyképűnek tűnhet ez a dolog amiket leírtam, de én csak egy "normális" lányt keresnék, aki okos, ad a külsejére(nem kell, hogy szupermodell legyen, de azért nézzen ki valahogy), akarjon családot ilyesmi. Ez az igyunk és bújjunk az ágyba dolog meg kifejezetten taszítja.


Vannak még ilyen lányok? Sok hülye kis libát megkaphattam volna, de nekem erre nem volt igényem, ergo szűz vagyok.


Van olyan korombeli lány aki ezeket inkább értéknek értékeli, mintsem balf.szságnak?


20/f



2013. máj. 26. 18:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Van.

De ez mind édeskevés mert azt nem tudni, hogy milyen az amikor melléd bújok, milyen az illatod, milyen a mosolyod, a hangodtól meglágyul-e a szívem, az akaratod erős-e?


Erkölcsileg úgy tűnik rendben van. De ez "alap".

2013. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. máj. 26. 18:32
 3/48 anonim ***** válasza:
Van, kár, hogy ilyen fiatal vagy, mert nekem jó lennél :) Csak én egy 10-essel több vagyok nálad :(
2013. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok, csak kitartóan kell őket keresni. Ahogy az olyan srácokat is, mint te. :) De ne keseredj el, biztosa találsz majd hozzádillőt!
2013. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Értékes ifjú vagy :)

Ha nem lennék menyasszony, akkor bizony kérnék tőled egy randit.

Ha a környezetedben nem találsz olyan lányt, aki megfelel neked, akkor nézz körül társkereső oldalakon. Én is ott találtam a páromat, de sajnos az az oldal már megszűnt, így nem tudom ajánlani.

Esetleg, mivel látom, hogy katolikus vagy, jelentkezhetnél cserkésznek, mehetnél zarándok és missziós utakra. Nem kell fanatikusan vallásosnak lenni ahhoz, hogy ilyen helyekre elmenj, és ott általában normális értékrendű lányokat találhatsz.

Én még nem vettem részt ilyen programokban, mert én nagyon más vallású vagyok.

Őszintén kívánok neked egy olyan társat, akivel boldog leszel, és akivel értékelni tudjátok egymást :)

2013. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

Vannak :) De az a gond, hogy te csak a jó tulajdonságaidat soroltad fel, ami pedig tényleg nagyképűségnek tűnik.

19/N

2013. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

Vannak szerintem is, de ezek tényleg csak a jó tulajdonságaid. :D Szerintem egyszerűen csak nincs jó társaságod bulihoz. Én sem járok szórakozóhelyre, de igyekszem a haverokkal összejönni néha :) Remélem találsz majd ilyen csajt :)

17/l

2013. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:

Én értékelem egy fiúban ezeket a tulajdonságokat. Ha nem lennél vallásos,még azt mondanám,szeretnélek megismerni.

20/L

2013. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Értékelik,(bár sajnos nem mindenki)és az sem baj ha vallásos vagy...

:D ezek valóban remek tulajdonságok, és tetszik ahogy hozzá állsz az élethez, és a jövő képed is. :)

2013. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Pont ilyen fiút keresek ...sajnos eddig kevés sikerrel.

De látom, hogy van ilyen, szóval nem adom fel a keresést :D


igen, vannak lányok, akik értékelik, csak sajnos a libák vannak túlsúlyban...de ne változz meg, egyszer majd rátallsz ara a lányra, aki megbecsül :)

2013. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!