Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt értékelik még a mai lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt értékelik még a mai lányok?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok(abszolúte nem büfé szakon tanulok), 20 éves srác, sportolok rendszeresen, angolul és németül(nem nagyképűségből), de kifejezetten jól beszélek, kulturált vagyok, meg hát nem mondom azt, hogy jól nézek ki, de egy átlagnak elmegyek. Még enyhén vallásos is vagyok, katolikus vasárnap elmegyek a szüleimmel templomba és nagyjából le van tudva a dolog a részemről. Bulizni nem szoktam, mert értelmét nem látom, hogy hülye kis libák bájait nem keressem félrészegen mindenféle disco-kban. Cigizni soha nem cigiztem, nem iszom stb. stb.


Eléggé nagyképűnek tűnhet ez a dolog amiket leírtam, de én csak egy "normális" lányt keresnék, aki okos, ad a külsejére(nem kell, hogy szupermodell legyen, de azért nézzen ki valahogy), akarjon családot ilyesmi. Ez az igyunk és bújjunk az ágyba dolog meg kifejezetten taszítja.


Vannak még ilyen lányok? Sok hülye kis libát megkaphattam volna, de nekem erre nem volt igényem, ergo szűz vagyok.


Van olyan korombeli lány aki ezeket inkább értéknek értékeli, mintsem balf.szságnak?


20/f



2013. máj. 26. 18:28
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszát:) még egy kérdésem lenne hozzátok(főleg a lányokhoz) Hol lehet titeket megtalálni? annyi negatív visszajelzést kaptam már személy szerint, hogy nagyon önbizalmam sincsen már, rossz helyen keretem? Jó, de mégis hol kéne keresnem/keresnünk titeket?
2013. júl. 11. 09:24
 42/48 anonim válasza:

vannak ilyen lányok... nem is kevés

csak az a baj, hogy a mai világ miatt megbróbálnak "elbújni" és úgy viselkednek mint a többiek de valószínű hogy amiánst megismersz egy ilyen lányt és ő belédszeret, megbízik benned akkor leveszi magáról ezt a leplet és meglátod benne azt akit kerestél.. meg különben is... ha szerelmes lesz az ember az nem biztos hogy az elvárásainak lesz megfelelő hanem teljesen más lesz az a lány mint amilyennek elképzelted a szerelmedet

hajrá! ;)

2013. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
De ne bújjanak el! Vállalják fel, mert ez lenne a követendő. Ha elbújnak a sok plázacica közt, akkor nem marad normális nő ezen a világon, és ha belegondoltok, egyre több az ilyen és az elbújás miatt csak nőni fog a számuk. Én normális srác vagyok, mégis fel merem vállalni, és rajtam kívül sokan, hogy nem alfahímek vagyunk. Ha ezt a nők elvárják, de maguk nem vállalják magukat, akkor mégis mit akarnak?
2013. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Az alapkérdésedre válaszolva: igen, vannak még ilyen lányok. Legalábbis én nagyjából ezekre vágyom egy kapcsolatnál, szerintem teljesen normális igényeid vannak.

A hol lehet megtalálni minket kérdésre a válaszom: pl. itt :) De egyébként járj nyitott szemmel, ahogy az egyik válaszoló írta, tényleg inkább elbújunk, de Te pont a bujkáló lányokat keresd a tömegben. Persze ez nem minden lányra jellemző, rám sem igazán. Sok sikert! 23/L

2013. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
Van persze hogy van...De mind ezek mellett az hogy veled lenni milyen megcsokolni vagy csak megfogni a kezed az ezekbol nem derul ki..(en egyebkent kifejezetten az ilyen fiukat szerezem) 18/L
2013. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
igen vannak ilyen lányok köztük én is :)
2014. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy kicsit fényezni akarod magad. :) Ne haragudj meg, de ez jött le.

Attól, hogy nem büfé szakon vagy, beszélsz nyelveket, és vallásos vagy még lehetsz egy kibírhatatlan személy. :) Tényleg nem akarlak megsérteni, de nem azok a a legfontosabbak amiket te fent leírtál. :) Attól még lehet egy olyan természeted amely nem jön be a másiknak.


20/L

2014. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
oké köszi a hozzászólásodat, teljesen korrekt volt. Sőt még az is lehet, hogy igazad van. Remélem nem tűnik túlzottan beképzeltnek amit írok, de tényleg nem szoktam felvágni "magammal". Legalábbis remélhetőleg így van. Mindenesetre köszönöm:)
2014. nov. 16. 16:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!