Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedni szeretnék lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni szeretnék lányokkal, de sajnos nem merek odamenni hozzájuk, mert félek hogy besülök és utána meg rajtam fognak nevetni. Félénkebb stílusú vagyok, és ha egy lány tetszik nem is igazán tudok felnézni sem. Szerintetek mit lehetne tennem?

Figyelt kérdés

Vannak lányok a környezetemben akik tetszenek, de egyáltalán nem merek hozzájuk odamenni.


Pedig nem is vagyok csúnya ( nem nagy képűségből mondom, lányok mondták :) )


2009. okt. 5. 15:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah és 16 éves vagyok :) Előre is köszi!
2009. okt. 5. 15:59
 2/13 anonim ***** válasza:
Először csak próbálj meg barátként beszélgetni velük, ha az segít akkor menj oda valamelyik haveroddal.
2009. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hm... Tök ugyan ez a helyzet velem is(csak én 17 vagyok, és nem vagyok egy szépség:D) Milyen lányok mondták, hogy jól nézel ki? Ha nem a család, vagy a régi barátok, akkor velük is megpróbálkozhatnál. Bár, ha barátnő mondta, és neked tetszik, előtte is szégyenlős lennél, és félnél a besüléstől? Hisz, ha kettesben vagytok, ő mégis csak egy barát, nem hiszem, hogy kinevetne(Bár az egész válaszom feltételezéseken alapul).
2009. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen voltam ezzel. Több ilyen kérdés is volt mostanában, és azokból kiindulva a nagy többség azt a választ fogja adni, hogy legyen önbizalmad. Ez persze rendben is van, de ettől még, hogy tudod, hogy önbizalomra van szükség, nem fog menni minden. Szóval amit én saját tapasztalatból tudnék mondani, az annyi, hogy úgy fogd fel a dolgot, hogy nem veszthetsz vele semmit. Ha kinevet? Hát, akkor azt hiszem nem is kár hogy nem jöttök össze. Az a lényeg hogy kezeld lazán a dolgot, ne görcsölj rajta, és gondolj arra, hogy ha nem is jön össze valakivel, akkor még van száz másik.


Hajrá! :) 15 F

2009. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha egyszer a szemébe néznél egy csajnak,és rámosolyognál,az már félsiker lenne.Szóval,gyúrni kell önbizalomra,sokat mosolyogni,és nem kell félni a lányoktól!Elhiszed,hogy ők sokkal többet stresszelnek azon,ki mit gondol róluk,mint a fiúk?Ők is idegesek ám,és nekik is vannak apróbb-cseprőbb hibáik,és ráadásul nem is mindig mernek kezdeményezni,ezért várnak arra,hogy a fiú kezdeményezzen.Így hát jól teszed,ha odamész hozzájuk,közéjük,és picit gyakorlod a velük való társalgást.Ne görcsölj ezen,majd te is belejössz!Ha meg néha nem jön össze,és a csaj szembe röhög,akkor vágj neki vissza,és keress normálisabbat,attól te még nem leszel kevesebb!Szorítok Neked! :-D
2009. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elárulom a nagy titkot: úgy kell viselkednek - és persze gondolnod, elhinned -, hogy nem az egyes emberektől, itt pl a csajtól fog függni az önbecsülésed, hanem az önmagadból fakadóan, önmagában adott. Így lepereg minden, és csak aratni fogsz!!!
2009. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Így van,ne külső visszajelzésektől függjön az önbecsülésed,hanem elsősorban magadat szeresd,és becsüld meg.Gondolj arra,akihez odamész,az is csak ember,tele hibákkal,te nem vagy nála kevesebb.Ha nemet mond,attól te még ugyanolyan teljes értékű ember maradsz!
2009. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, és a gyorsaságot is!


2. hozzászóló: az osztályból mondta egy csaj aki bár nem mondom hogy nem tetszik, de van barátja szóval esélytelen :(


Mindenkinek köszönöm és várom a további hozzászólásokat! :)

2009. okt. 5. 16:15
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az sem olyan könnyű, hogy a szemébe nézzek. Különben nem vagyok félénk de a csajokkal nagyon. És az is baj, hogy egyáltalán még megszólítani sem nagyon tudom őket, pedig már sokszor elindultam... de nem sikerült megszólítani egy idegen lányt.
2009. okt. 5. 16:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Néha rossz nézni milyen helyes fiúk járnak lehatott fejjel. Ilyenkor csak arra gondolok, hogy örülnék ha látnám a szemüket és azt amit sugároz. Több önbizalom!!
2009. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!