Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedni szeretnék lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni szeretnék lányokkal, de sajnos nem merek odamenni hozzájuk, mert félek hogy besülök és utána meg rajtam fognak nevetni. Félénkebb stílusú vagyok, és ha egy lány tetszik nem is igazán tudok felnézni sem. Szerintetek mit lehetne tennem?

Figyelt kérdés

Vannak lányok a környezetemben akik tetszenek, de egyáltalán nem merek hozzájuk odamenni.


Pedig nem is vagyok csúnya ( nem nagy képűségből mondom, lányok mondták :) )


2009. okt. 5. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na én ugyan így jellemezném magam csak lányba csak hogy én még szépnek se tartom magam:S

15/L

2009. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
beszélgess olyan lányokkal akik kicsit csúnyábbak hogy elmúljon ez az érzés...és menni fog szebb lányokkal is.
2009. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy barátoddal vagy egy nagyobb társasággal menj oda a lányhoz és úgy dumálgassatok mindannyian mint a nagy ,,haverok''
2015. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!