Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jó pasik annyi csajt kaphatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó pasik annyi csajt kaphatnak meg, amennyit csak akarnak, az átlagosaknak meg egy is alig jut (és általában ahhoz is le kell adniuk a szintet). Igazság ez?

Figyelt kérdés
Ráadásul úgy látom, egy rakás csaj inkább lesz valami jó pasi nyolcadik "eldobható zsebkendője", mint hogy egy átlagos barátnője legyen.
2013. máj. 29. 10:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Tisztánlátás végett: nekem a korom beli csajok kb 40%-a jó csajnak számít. Nem azt írtam hogy csúcskategóriás bombanő kell.
2013. máj. 29. 10:43
 12/27 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem, hogy ez az még kb további 30%-nál nagyobb igényességgel javítható lenne - kevés az a lány, aki ha ad magára, nem lenne szép huszonévesen.
2013. máj. 29. 10:45
 13/27 anonim ***** válasza:
Noss szerintem menj el papnak.
2013. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
ilyen az élet! a felső tízezer 100%-os narancslét iszik reggelire az átlag ember pedig narancs ízesítésű italt. a gazdagok merci dzsippel járnak az alja meg bkv-val. a jó pasik sorra du*gják a csinos lányokat az átlagnak meg jut a maradék.
2013. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#9-es vágja. Tényleg ez van. És ez igazságos? Talán. Szerintem ezt a life igazságos dolgot azért felejtsd is el. Nem létezik ilyen a világban. Lehetek én akármilyen don juan és/vagy vagycukipofa, ha nem vagyok képes bemarketingolni magam egy csaj bugyijába se, elvileg rászoptam. (és persze, ha úgy sem látszik, mert bőrmaszkban járok). Bár rám még így is jönnek, mint az Evil Dead-ben a zombik, ezért csak berregtetem, berregtetem...


Jed Sawyer

2013. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Mert sírni mindig egyszerűbb mint tenni a dologért. Legyen stílusod, eleganciád, legyen dumád és magabiztosságod. Ha sugárzod a keservet, s azt, hogy a te világod bizony egy nyomorult hely, mert te ÁTLAGOS vagy, arra nem buknak a csajok.


Legyél magaddal rendben, tedd rendbe az életed, hogy egyedül is jó legyen, onnantól tapadnak a nők. Nem a levegőbe beszélek, megcsináltam. 172 magas vagyok, 94 kg, nem egy atleta alkat. Nem gyúrok, nem futok, de azért mozgok eleget, nem modell arcéllel rendelkező, de most az a gondom, hogy van két csaj, akikkel neme akarok kezdeni semmit, mert nem akarom csak megdönteni őket, de többet sem. Csinos vékony - nekem fiatal csajok: 26 és 30 évesek - S lehetne egy harmadik aki többet érdemelhetne.


Szóval sírni, mindig egyszerűbb mint tenni a dologért.


36F

2013. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Mintha tudnád, hogy én eddig mit tettem érte.

Nyilván senki nem úgy indul neki, hogy "hát énnekem ez nem fog menni", hanem a sorozatos kudarcélmények alakítják ezt ki.

2013. máj. 29. 11:54
 18/27 anonim ***** válasza:
16-os vagyok: Megismétlem. Ne csajt akarj felszedni, hanem tedd magad rendbe. Ha nekem önmagában nem tetszik a világ, akkor egy csaj se fog veled szóba állni. Egy nő se akar olyan pasit, aki görcsösen akar egy nőt.. lassan bármilyen nőt...
2013. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem kimondottan a jópasi a közkedvelt, kivéve Justin Bieber természetesen.

A nők a pénzes, sportkocsis pasikat keresik leginkább. Hogy miért? Mert anyagiasak és felszínesek.


"mért nem akarsz olyan csajt, aki hozzád való külsőre?"


Mert egy prasnya nő kinek kellene???


"...elvárod egy szép lánytól, hogy lejjebb adja az igényeit, de te itt rinyálsz emiatt???"


Ti meg elvárjátok a sok lóvét és a fekete BMW-t. és mirefel? Hogy hetente egyszer blazírt arccal szétrakjátok a lábatokat? Feleannyit nem értek, amennyit bajlódni kell veletek. Ment is nektek a mínusz.

2013. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Hehh utolso, a sajat sikertelenseget ne rank vetitsd ki :D attol hogy luzer vagy, vannak normalis lanyok :) paromnak nincs bmw-je, megis annyira szeretem, hogy meg is halnek erte (nincs lakasa, sem sajat keresete, nem gazdag, nem kigyurt allat) szoval jobb lenne ha bekussolnal ne retardalt hulyegyerek
2013. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!