Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor egy lány szájából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy lány szájából elhangzik a "nem ismersz", olyankor már jobb inkább le is lépni, igaz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
irhatnál több infót. mire mondta ezt? körülmények?
2013. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igazából a körülmények, a szövegkörnyezet mindegy, azért is írtam röviden így a kérdést.


Amikor egy lány ilyet kiejt a száján, akkor onnan jobb mielőbb eltűnni, jól vélem?

2013. máj. 30. 11:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ismersz.
2013. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha dicséred és akkor mondja ezt akkor szimplán csak önbizalom hiányos. Én tuti nem lépnék le.
2013. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ASOT ***** válasza:

Háát ennél kicsit bővebben esetleg??


Egyébként úgy érezted a hangsúlyból, hogy jó a beszélgetés majd jött egy téma, és hirtelen ez a "nem ismersz" mintha nem akarna megnyílni neked, vagy gúnyosan mondta? Esetleg icipicit nagyképűen?

Vagy nem lehet, hogy megsértődött, mert olyat mondtál ami igaz és sértő volt, és védelmére használta ezt, vagy épp az ellenkezőjére?


Írjál többet! mert csak találgatni lehet!

2013. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, épp ezért kellenének a körülmények. AZ ember még 20 év után sem ismeri teljesen a házastársát hidd el. Épp multkor mondta anyósom hogy neki még igy 41 év után is okoz néha meglepetéseket apósom....
2013. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

bocs, néha én is mondok ilyet, mert tudom nem ismer a másik, ez nálam abból adódik, viszonylag jó emberismerő vagyok, tehát tudom a reakcióit, ő meg tényleg nem tudja milyen vagyok

viszont ehhez jó lett volna tudni a szövegkörnyezetet ill a körülményeket N

2013. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én magamnak is okozok meglepetéseket nap, mint nap, pedig harmincöt éve élek együtt magammal.
2013. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem igaz!

Szerintem semmi érv nem szól az mellet, hogy ilyenkor le kéne lépni.


Ha nekem egy lány egy beszélgetés során kijelenti, hogy "nem ismersz?", akkor erre azt válaszolnám:

- Úgy látszik nem eléggé, de azért vagyunk most itt, hogy ezt orvosoljuk! :)


Érdekes hozzáállás lenne, ha csak emiatt otthagynám!

2013. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lol, pont tegnap mondtam ezt egy lánynak :)
2013. júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!