Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből vehető észre a különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vehető észre a különbség a fiú viselkedésében ha bejövök neki vagy ha csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves volt, elvitt megmutatta a várost, ahol lakik (én még sose voltam ott), többször megölelt, figyelmes volt (pl.:fájt a torkom és vett nekem gyógyszert, pedig nem is kértem),átkarolt és úgy sétáltunk, végig beszélgettünk, sokat nevettünk, szerintem jól érezte magát ő is és mondani se kell, nekem nagyon tetszik. :) És egy haverjával beszélt telefonon, és akkor mondta, hogy megismerkedett egy ismerőse barátnőjével (velem:D) és elhozta egy romantikus sétára, mert le akarja nyűgözni, hátha jó estéje lesz. - na itt rólam beszélt, de úgy, hogy ott voltam mellette :D ez jót jelent, vagy csak viccelt? este semmi nem történt, tesójával 3an filmet néztünk...

Azóta nem találkoztunk, mert 6 óra autóval az út a városaink között... de hétvégén pont arra fogok járni, és akkor találkozhatok vele, de nem tudom hogy viselkedjek,

mert sajnos nem tudom, hogy tetszettem-e neki vagy ez csak kedvesség és ilyen a stílusa. Mik az egyértelmű jelei annak, ha akar valamit egy pasi? Honnan tudhatom?


2009. okt. 6. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha egy pasi találkozik Veled,és rád áldozza a délutánját,akkor az valószínűleg nem véletlenül történik,tehát szerintem egyértelműen tetszel neki!Ha csak akkor szédítene,mikor véletlenül összefuttok,az még hülyülés lenne részéről,de így,hogy megmutatta a várost,ahol él,és még a haverjának is dicsekedett a telefonban,nekem az az érzésem,hogy ebből simán több lesz,mint haverság.A jelek biztatóak! :-)
2009. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1értelműen biztatóak... tetszel neki... jó hétvégét...
2009. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jah, 15f
2009. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

A ferfiak NEM baratkoznak. Nalunk egy dolog szamit, és ez genetikailag kodolva van: minel tobb virágot beporozni. Genetikai anyagunak minel tobbszor tovabbadni.


Fekudj le vele, aztan meglatjuk mi lesz.

2009. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!