Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bánjak egy félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bánjak egy félénk lánnyal aki fél a férfiaktól? Nők válasza előnyben!

Figyelt kérdés

A helyzet nagyon kínos. 28 vagyok, van egy 23 éves lány akivel az utóbbi időben "barátkoztunk".


Késő esti sms-ek sora, email váltások. Viszont élőben nem tudott megnyílni, csak felületesen. Kétszer elhívtam találkozni, de nem jött. Később azt mondta azért, mert nem érzi kényelmesen magát férfiakkal.


Tegnap este mikor többen ittunk, mindenki előtt elmondtam a szemébe, hogy nagyon különlegesnek találom és elvarázsol a szeme, illata, és nagyon jó ha közel van. Örült neki, aztán inkább magába fordult és stresszes lett. Hogy ne legyen kínos, annyit mondtam hogy mindössze szeretném jobban megismerni, időt tölteni kettesnen. Kínos volt...


Ma nem jött dolgozni, úgyhogy írtam neki, hogy minden rendben van -e. Teljesen közömbös emait írt vissza. A következőt mondtam: ne érezze kínosan magát attól amit mondtam. Nem kértem / várok el tőle semmit, csak szerettem volna ha tudja hogy érdekel.


Erre azt válaszolta, nagyon jól esik de ez neki nagyon kínos és hagyjam abba.


Fontos info: a lánynak a fenti ok miatt soha nem volt kapcsolata és randizni sem jár, én pedig most jöttem ki egy több éves kapcsolatból. Meg akarom hódítani és kész vagyok várni érte. Fél a férfiaktól, tőlem is megrémült de látom rajta a vonzódást.


Hogyan folytassam?



2013. máj. 31. 20:01
1 2
 1/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba az ostromlást, egyszer majd leomlanak a falak, ha tényleg tetszel neki. Ugyanilyen vagyok én is, a türelem a kulcs. :) Sok sikert!
2013. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kiscsillag8 válasza:
100%

Legyél vele türelmes nagyon, idővel meg fog nyílni biztosan, viszont az hogy több ember előtt mondtad el neki hogy milyennek is látod/érzed az egy ilyen félénk lány esetében inkább riasztónak tűnhet.

Próbáld neki inkább kettesben elmondani ezeket szerintem.

2013. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom ebben a történetben a vonzódást, de azt sem, hogy tudnál bánni a nőkkel. Nem teljes társaság előtt kell szerelmet vallani, pláne nem egy munkatársnak, szóval több buktató is van a sztoriban.


Ha tényleg akarsz valamit, akkor ne randira hívd, hanem csak barátkozz vele, és legyél nagyon türelmes.


De szerintem szimplán nem jössz be neki.

2013. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Két dolgot kell hozzátennem:


1, tegnap tök részegek voltunk és nem volt tervben hogy bármit is mondjak, de páran kérdezősködtek és jó ötletnek tűnt elmondani neki.


2, az eset előtt sokszor kezdeményezett flörtöket, apró játékokat, sok jelet adott, ebből láttam a vonzódást.

2013. máj. 31. 20:13
 5/13 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, amúgy játszom itt a határozott, semmitől sem megriadó nőt, de valóságban, ha így adódik a helyzet, bizony én is megrémülök, mikor egy férfi közeledni mer. és igen, talán ezért nem volt soha normális kapcsolatom sem. mindenestre sok türelmet tudok tanácsolni. tényleg nem kellett volna mindenki előtt szerelmet vallani, de már megtörtént, mindegy, most viszont csak apránként közeledj hozzá. amúgy sztem is vonzódik hozzád a lány, csak egyszerűen megijed egy férfi közelségétől.

sok sikert, drukkolok nektek! 20N

2013. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jól van, ha te mondod, oké. Ettől függetlenül úgy tűnik, nem esett jól neki a nyilvánosság.
2013. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kedvel téged, csak mivel neki még nem volt kapcsolata, így talán cikinek érezheti (ennyi idősen a társadalom,a többség szerint ciki h nem volt még pasija egy lánynak ennyi idősen) hogy te sokkal tapasztaltabb vagy, és biztos fél is, nehogy az legyen, hogy nem jól csókol, vagy nem lesz elég jó neked, meg ilyenek.


Én is hasonlóképpen viselkedem, mit a te lánykád sajnos. Én azért, mert tudom, hogy a pasik 99%a ha megtudja, hogy ennyi idősen egy lánynak 0 tapasztalata van, még ha nem is mondja ki nyíltan a srác, de tutira azt gondolja, h ez a csaj nem normális, és akkor ott van a para a lány részéről, hogy vajon híre megy e, hogy még semmi tapasztalata, és hogy a pasi talán nem is akar majd tőle semmit már.

Én azért vagyok zárkózott, mert anno sokat cikiztek (és emiatt kevesebbbek érzem magam másoktól, h nem vagyok elég jó), de már nem szerencsére. Szóval ha komolyabb kapcsolatokról van szó, nem bízom az emberekben. Akinek viszont elmondanám, h mi a szitu, ott ottvan a para, hogy hogyan fogadná amit fentebb leírtam.


Szerintem a te lánykádnak (ha írhatom így) is inkább saját magával lehet némi problémája.

De ne add fel, kevés pasi van, aki kitartó, és megéri ezért a lányért, ha egyszer megnyílik, akkor majd happy lesz minden.

Az a fontos, ha nem akarja, ne erőltesd a dolgot, de mindenképpen maradj a közelében, érezze, hogy te nem az átlag ítélkezős típus vagy, bízzon benned. Legyél kedves hozzá, talán fura ezt így olvasnod, de legyél a barátja, akit bármikor hívhat. Ha bízik benned úgy igazán, akkor próbálkozz majd inkább újra, akkor hozd fel újra a témát. Ha erőltetsz valamit, csak az ellenkezőjét éred el.


22/L

2013. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

ha tényleg érdekel, ne add fel!!! csak kedvességgel és sok türelemmel, szeretettel tudod elérni h ne féljen. éreztesd vele h nem akarsz erőltetni semmit, sem kenyszeríteni, de azt is h fontos neked és megbízhat benned. én is ilyen voltam. gyűlöltem az összes férfit, féltem tőlük

(bár nekem meg volt rá az okom, mert velem történt anno egy szőrnyű dolog. meg kéne tudnod h ő miért ilyen...)

és mikor megismertem az igazit, bár tudtam h ő más mint a többiek, iszonyúan reszkettem. idővel elnyerte a bizalmam és a szerelmem. én akkor 20 voltam, most 23. szóval kitartast! :)

2013. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval szépen lassan közeledjek. Igen, a tegnapi műsor nem volt egy jó lépés de legalább tudja hogy mi van és nem lesz kétsége hogy barátilag közeledek -e vagy nem.


Mi a legjobb? Ne mondjak semmi romantikusat? Hagyjam a saját tempója szerint közeledni és inkább csak csalogassam, vagy én közeledjek lassan? Hogyan tovább?


Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. máj. 31. 20:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Vedd fel az ő tempóját, még ha az neked lassú is.

Tudod: Lassú víz partot mos :)

22/L

2013. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!