Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mennyire részesítite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire részesítitek előnyben az izmos hapsikat?

Figyelt kérdés
Sokat számít ez vagy inkább a belső a fontos?? Mi a jobb kombináció? Izmos és buta vagy izmos és aranyos vagy aranyos de nem izmos
2012. nov. 25. 12:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20 alatt nem annyira,felette már igen.
2012. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A plázacicáknak fontos csak, hogy jóképű, izmos (de sokszor agyatlan) pasikkal jelenjenek meg az utcán! Szerintem a külső 5-6%-ot tesz ki a párválasztásban!
2012. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy az legyen, csak ne egy gizda majom. A belső sokkalta fontosabb, de szerintem egy srácnak simán el kell bírnia az átlag súlyú bnőjét.
2012. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Van rá egy csokim, hogy Te nem vagy izmos!
2012. nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Minden nő kinövi egy idő múlva. Semmi nem tart örökké.
2012. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Félre értés ne essék, 62 kg a barátnőm, és 170 magas, és elbírom. De próbálj már meg megemelni 60 kg-t aztán megtudod mennyi is az. Nem egy pillecukornyi súly. Egy olyan, aki semmit nem edz külön, és szavaiddal élve gizda, a büdös életbe nem fogja megemelni pár másodpercnél tovább legalábbis. Akkor azok a férfiak most selejtek?
2012. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem, nem erre értettem, és nem azt mondtam hogy örökké legyen a kezébe, hanem pont arra a pár másodpercre, amit te is említettél..kis agresszív kismalac...
2012. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
Hogy bírja ki egy férfi,hogy ne sportoljon?:o
2012. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék,

Nem én izmos vagyok és minden nap edzem :D

Szoktam emelgetni lányokat is nekik annyira nem tetszik :D

2012. nov. 25. 12:20
 10/24 anonim ***** válasza:
Ahogy egy nő is.
2012. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!