Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem szeretnek manapság személyesen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik, mert van benne egy kis "vadászat", egy kis bizonytalanság, gyors és egyszerű. Nem kell a levelezgetéssel vacakolni, randira hívni, ott és akkor tudsz is vele beszélgetni. Tapasztalatom szerint erre a lányok is jobban vevők, hiszen sem időbe sem pénzbe nem kerül nekik. Egy férfi részéről egy meghívásnyi "lovagiasság" pedig szerintem elvárható. Én legalábbis ennyit mindig megteszek. :)
2013. máj. 31. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki nem facebook-on ismerkedik,áldás rád
2013. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány. Meg azért ha küldtek volna már el igazán bunkón, átéreznéd, mi is az.
2013. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondja ezt egy olyan ember aki a nagy élet hívőségével itt tesz fel idióta kérdéseket éjnek évadján... Na én inkább lefekszem. Ja igen, pár csajszi ismerősöm nevében továbbítom neked az üzit, hogy az utcán őket zaklató pasiktól már a fákra másznak pláne ha van pasijuk :D Na cső, csődöröm! :D
2013. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert mire eldöntöm, hogy tényleg ő kell másik évszak lesz és addig úgysem fog ott ácsorogni
2013. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pl. azért, mert alapból is kocka vagyok. :)

Élőben is ismerkednék, csak hát ritkán mozdulok ki. :D

A Szerelmemet is MMORPG-ben ismertem meg. Persze ha a valóságban találkozunk először, és esetleg közel is lakunk egymáshoz, akkor mindenképp akartam volna találkozni már az első napokban is, miután megismertük egymást.


17/L

2013. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Élőben gátlásosabbak, félénkebbek, az emberek. Nem bíznak ma már senkinek, de ez meg is érthető valamilyen szinten.
2013. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. hacsak nincs tenger időm, nem állok le beszélgetni idegenekkel, mert sietek

2. ha fáradt vagyok, akkor hagyjanak békén, inkább visszavonulok a zenéhez, a könyvbe temetkezek, de nincs kedvem másokhoz.

3. sajnos sok pasi a sablonszöveget nyomja, ami dögunalom, mégis menőnek hiszik magukat tőle.


Volt már rá példa, hogy egy srác leszólított, de kb. tíz perc alatt semmire sem jutottunk.

2013. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tegnapelőtt 22.49-es válasz jó példa arra, hogy miért gátlásosak a férfiak manapság.
2013. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!