Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan segíthetnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, de nagyon nagyon félénk. Sosem volt barátnője, nem beszél senkivel, barátja sem nagyon van (kivéve engem..kiállok mellette mindig,és megbízhat bennem)


Most elhatározta,hogy egyik barátnőmmel össze akar jönni.

Ma "összehoztam" őket 1 baráti társaságba, hogy majd ott elbeszélgetnek, de a srác meg sem szólalt...

( a srác egész nap msnezik, és gépezik)


Msnen mondta, hogy szomorú ez miatt..

Szeretnék neki segíteni, de nem tudom hogyan..

Bátorságot nem tudok neki "adni".:S


Valami tanács?


2009. okt. 6. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól h beteszed öket egy nagy társaságba nem fog megszólalni. Egy félénk ember egy nagyobb társaságban mégjobban "félősebb". Szerintem egyenlőre próbáld meg megmagyarázni neki "beszéljen". Mindegy h mit csak beszéljen. És mosolyogjon. Legyetek csak úgy hárman. Ö TE meg bnöd. És bezsélj olyan dolgokrol ami öt is érdekli. Kérdezz vissza h: "nem, Máté?" (tegyük fel h máténak hivják)

Ezen csak saját maga segíthet. Te maximum rávezetheted erre.

2009. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első elég jól beletrafált, két Máté nevű ismerősöm is van, és mindkettő legalább olyan tunyacsáp mint a kérdező által leírt személy :D


Egyébként, amíg ő maga rá nem jön hogy csak egyszerűen beszélgetnie kéne, az az alapja mindennek, addig te sem fogsz tudni segíteni rajta.

2009. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ő is mondta, hogy akkor beszélgetne ha ők csak ketten lennének

De ez hülyeség, mert sokszor, nagyon sokszor mentem vele el sétálni, és meg sem szólalt ha én nem beszéltem.:S


Szóval nem tudom..msnen sokkal bátrabb, és épp ez a baj, hogy csak msnen :(


Segítenék neki azzal, ha 3asban lennénk csak?:S

2009. okt. 6. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem segít. Nekem is van egy ilyen ismerösöm nem is ismertem csak mindig láttam h suliban egyedül van és odamnetem hozzá h: hogy hivnak? látom egyedül vagy. nem baj ha csatlakozom? és mondta h nem. Elhivtam hajót usztatni. szerintem te is találj ki valami hasonlót ahova elmentek 3an:D ha vmit csináltok közbe akkor hamarabb feloldódik.
2009. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!