Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan segíthetnék rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék rajta? (részletek tovább. )

Figyelt kérdés

Randizok egy nagyon édes fiúval :)

és szegénykém elég vissza húzodó, nem egy nagy dumás pasi..

és nem tudom hogyan segíthetnék rajta valami apró jellel hogy merjen közeledni :) láttam hogy figyelgeti a hátam és már voltunk moziba is..

ott pedig előfordult hogy kb. 3 cm volt köztünk de nem mert lekapni :S

és szerintem most hétfőn fogunk találkozni ismét, de addigra már kellene egy kis segítség..

olyan apró jel kéne amiből elgondolkozik hogy merjen-e közeledni, és ne úgy legyen hogy én támadom le, remélem értitek:D

(és kérem bunkó válaszok mellőzését:D)


2010. júl. 3. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Kapd le te. Bnőm is igy csinálta 2. randin, mert visszahúzódó volt a srác.

Azóta is együttvannak és azzal viccelődnek, hogy bnőm szedte fel a pasit.

Ennek már 2 éve.

Sok sikert.

Pusz 17/L

2010. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jót tenne, ha tekezdeményeznél. Elképzelhető, hogy megtörné a jeget, és onnantól kezdve már ő is bátrabban viselkedne. Hajrá ;)


23 N

2010. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Okés:D

és akkor a 2. randinkon csak simán kapjam le?

vagy mit tegyek?:)

2010. júl. 3. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét, hajolj egyre közelebb, de ő csókoljon meg.
2010. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha pl közelkerültök egymáshoz (fizikailag hogy közel van a szátok) akkor nézz mélyen a szemébe vagy ilyesmi vagy kéjesen :D ha nem megy akkor kapd le te, onnan már menni fog neki ;D sok sikert!
2010. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D

megpróbálok hozzá közel kerülni :)

és akkor remélem hogy bátor lesz :D

2010. júl. 3. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első 2 válaszolónak teljesen igaza van... Hajolj közel hozzá... Én tutira nem hagynám ki ezt a pillanatot :) 15/f
2010. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az jó:) remélem ő is így lesz :P
2010. júl. 3. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!