Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a tulajdonságaim alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a tulajdonságaim alapján, ami miatt még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Tehát : 184 cm magas,84 kg vagyok,hasamon van egy kis felesleg.Kedves,jó tanuló,elől oldalra zselézett haj.


Kicsit aggaszt hogy még nem volt barátnőm,szinte minden haveromnak volt,bár nem mindegyik százas agyban,de van akinek több mint 2 volt eddig..

Bár a barátnőik szerintem r..cok voltak,én meg ezeket kerülöm.

Nekem szép,és normális barátnő kell,lehet ez az ok amiért még nincs? Egynél probálkoztam idén,de 2x volt oka miért nem jó hogy kijöjjön velem.

15f


2013. jún. 1. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szard már le..lehet csak két év múlva de találni fogsz egy olyan lányt amilyet te keresel...Hidd el nem maradtál le nagyon semmiről:) 16F Am ha küldenél képet (akár privátban akkor könnybben meg tudnánk oldani ezt az egészet:D
2013. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nincs még szép, normális barátnőd, mert a veled egykorú szép és normális lányok még nem feltétlenül akarnak pasizni.

Teljesen felesleges még aggódnod, nagyon fiatal vagy. 1-2-3 éven belül találni fogsz majd egy hozzád illő lányt.

2013. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszi a válaszokat!

Képet nem rakok fel :D

2013. jún. 1. 14:21
 4/6 Vizéli László ***** válasza:
Ez ne jelentsen problémát számodra. Fiatal vagy még, nem vagy lekésve semmiről. Ha ez megnyugtat nekem 18 évesen volt az első barátnőm. Most lassan 26 vagyok.
2013. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Skyllar válasza:
Nincs értelme, annak hogy ezen agyalj :) Én lány vagyok, barátnőim közül sokaknak van vagy volt már barátja (megjegyzés:az ő pasikaik elég felszínes tükörpávák voltak nekem meg olyan nem kell) . Én úgy vagyok vele, hogy majd ha eljön az ideje és olyan fiúval ismerkedem meg, akkor azt érezni fogom. 15L
2013. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó :D

Köszönöm mindenkinek!

2013. jún. 1. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!