Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok senkit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már kicsit furcsának érzem, hogy még nem

volt barátnőm, és már 16 éves vagyok. A csajokkal az osztályból jól kijövök, napi szinten szoktam velük beszélgetni. Anyukám és az osztálytársaim szerint is jóképű vagyok, de nem vagyok olyan menőzős gyerek. Már egy éve járok kondiba is, ami meg is látszik. Az utcán is elkapok egy-egy női tekintetet, de egyből elkapják a fejüket, mire visszanézek :) Szerintetek miért nem találtam még senkit? Amúgy nem vagyok az a kezdeményezős típus.



2013. jún. 1. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok és még nekem se volt...
2013. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia:) hát ha valami űberhelyes srácot nézek és meglátja akkor én is rögtön elkapom a fejem xDDD

kezdj el kezdeményezni, ha mindenki szerint helyes vagy, akkor biztosan találsz majd valakit:) nem kell ehhez menőzni, jobb is ha nem vagy olyan:) nincs gond veled, szerintem ha igazán szeretnéd, és teszel is érte akkor találsz egy lányt:) na hajráá..!!

2013. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát majd valahogy megpróbálom:) női tanácsokat szívesen elfogadok :)
2013. jún. 1. 18:19
 4/8 anonim válasza:
én is nagyon szégyenlős vagyok és alig merek odamenni valakihez és lány vagyok :P de ha kicsit írsz magadról hány cm vagy hány kg akkor tudok segíteni pl öltözködésben vgy ha van kiszemelt lány és leirod h milyen akkor tudok segíteni rengeteg barátomat hoztam össze jófej emberekkel de magamnak sohasem tudtam segíteni :DD :)
2013. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okès :) Szőkésbarna , zöldeskék szemű, 180 magas 70 kilós 16 éves srác vagyok, szeretem a feltűnőbb színeket pl. Királykék cipő :) a kiszemelt egy szerintem nagyon gyönyörű csaj, 165 magas kb, hosszú szőke haja van, és szerintem nagyon jól öltözködik :)
2013. jún. 1. 18:39
 6/8 anonim válasza:

nah szóval 1. HOGY A F@SZOMBA NEM TALÁLTÁL EDDIG CSAJT HA ILYEN JÓL NÉZEL KI?????

2. HÁT DILIS A CSAJ H EDDIG NEM JÖTT VELED ÖSSZE

nah de a lényeg h legyél vicces, ne bunkó vicces mi csajok imádjuk ha valaki vicces ha csak tudsz legyél a közelében de ne ugy h nyomulsz ha beszélő viszonyban vagytok akkor pl kihivhatod moziba vagy valaová de eleinte csak ugy h bandával mentek vagyis minimum 4-en :)

2013. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D ja :) már kéne valaki, mert anya azt hiszi hogy b -zi vagyok... Mert gyúrok, meg több a fiú barátom, de hát félénk vagyok akkor is, ha nem úgy tűnik, és hát bulikba se nagyon járok, mert a kondizás az életem mostanában, kell 8 óra alvás, meg 7 étkezés naponta :S
2013. jún. 1. 19:11
 8/8 anonim válasza:
hidd el h a javadra fog válni h gyursz :)
2013. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!