Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy egy randin ne legyek se "túl sok", se "túl kevés"?

Figyelt kérdés
Kicsit talán furcsán fogalmaztam meg a kérdést. A lényeg az, hogy még a baráti jellegű találkozókat is képes vagyok elrontani, ahány lánnyal találkoztam eddig, utána mindig csak eltávolodtunk egymástól ahelyett, hogy közeledtünk volna. Egyszerűen nem értem, mi a baj velem. Nemsokára remélhetőleg sor kerül egy találkozóra egy lánnyal, ez is inkább baráti alapon, bár örülnék, ha alkalomadtán több is lehetne belőle. Szeretném ezt neki ott elmondani, szeretném kinyilvánítani az érzéseimet, de félek, hogy túl sok leszek, mert elég gátlásos a lány. Viszont ha meg nem mondok neki semmit, akkor elszalaszthatok egy esélyt, és ki tudja, mikor találkozhatunk legközelebb. A találkozón se akarok "túl sok" lenni, nem akarok nyomulni a lányra, de szeretném, ha tisztában lenne az érzéseimmel. Sajnos sok mindent elrontottam már eddig, volt olyan baráti találkozó, ahol tetszett a lány, de nem mertem közeledni hozzá, még bókolni se mertem neki, és nem akarok újra ilyen hibákat elkövetni, viszont attól is félek, hogy ha hirtelen rázúdítok minden az illetőre, vagy akár csak megpróbálok hozzá közeledni, akkor elriaszthatom. Ti mit tennétek ilyen esetben? Megköszönném, ha valaki megdobna pár értelmes gondolattal.

2013. jún. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Add magad.
2013. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dollersz ***** válasza:
Nem kell rögtön belecsapni a lecsóba :) Először csak jeleket küldj neki, bókolj, vagy ilyesmi, mondd, hogy jó vele, nézz mélyen a szemébe sokszor, mosolyogj, viccelődj, légy laza, és ne görcsölj rá :) Aztán ha minden jól megy, akkor hívd el második talira is, és ott már esetleg elmondhatod neki, hogy mit érzel.
2013. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából még ezt az egy találkozót is nagyon nehéz összehozni, a másodikat talán még nehezebb lenne, neki is zűrös lesz ez a pár hónap, nekem is. Aztán utána meg biztosan visszamegy tanulni, és akkor még nagyobb távolság lenne köztünk. Szóval kicsit félek is attól, hogy ha kialakul közöttünk valami, akkor hogyan fogjuk tudni megoldani úgy, hogy a találkozás érdekében valószínűleg végig kellene utaznunk a fél országon. :S
2013. jún. 1. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, amit Dollersz írt, az elég jó. Én, mint nő, nem szeretem, ha nagyon rám nyomulnak az elején. Ijesztő. Hiszen nem is ismer annyira, hogy annyira el legyen ájulva tőlem. Érted? Próbálj kedves, vicces lenni, valahogy óvatosan metakommunikációval, kis jelekkel a tudtára adni, hogy nagyon szimpi neked, de ne rohand le egyből az érzéseiddel. Én akárhány ilyen pasival találkoztam, mindet leépítettem. Az már túlzás szerintem, ha valaki egyből "szerelmes lesz". Én ebben nem hiszek, és aki így viselkedik, azzal szerintem baj van.
2013. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!