Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem fogadják el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el, hogy a fiatal kori kapcsolatokat csakis a szex és a kíváncsiság motiválja?

Figyelt kérdés
A fiatal srácok csak egy lányt szeretnének, akit fogdoshatnak, csókolgathatnak és akivel szexelhetnek? Miért kell mégis a kapcsolatok fontosságát hirdetni nekik? Mire jó ez?
2013. jún. 2. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez általánosítás.A szerelem a legfőbb tini korban.Szerintem.

A kis majomkodó páwa kis taknyoknál lehet így van.de a normális tiniknél nem!

2013. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

kikérem magamnak, én nem erre megyek xDD

16/f

2013. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz! 16/l
2013. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen.
2013. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudod vannak olyan emberek, akik már lemásztak a fáról! Na ők ítélik el a magadfajta ösztönállatokat!
2013. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, én nem ilyen vagyok!


18/F

2013. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én sokkal szívesebben mennék bele komoly kapcsolatba

15/F

2013. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egy újabb olyan kérdező, akit túl sokat basztak már át. Sajnálom..


Attól hogy tini valaki, igen is tudhat érettem gondolkozni. A szerelemben is. A mai világban valóban undorító amit elég sok ember csinál, amit meg is említettél? De miért kell megint egy csoport sorolni mindenkit? Szeretném azért a tudtodra adni, hogy igen is vannak olyanok,akik értékelnek egy komoly kapcsolatot tiniként (kinek mi számít komolynak)

Aztán sorolhatnám, hogy nagyszüleink többsége (az enyém legalábbis) nagyon fiatalon kezdtek el randizgatni stb. És mégis le tudták egymás mellett élni az életüket, mert szerették egymást. Szerintem ugyan ez elmondható ma is. Csak sajnos nagyon kevés embernél/tininél!!!


L/15/Boldog kapcsolatban...

2013. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!