Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú az ismerkedés elején megmondaná, hogy ő tisztában van előnytelen külsejével és nem is várja el, hogy kapcsolat, legfeljebb barátság.

Már elegem van, hogy azért nem lehet a lányokkal beszélnem sem, mert azt hiszik, hogy felakarom szedni őket és egyből lekoptatnak. Szóval én rájöttem, hogy nem kellek al ányoknak, de barátkozni még szeretnék azért velük. Csak így nem tudom hogy lehetne, ha egyből durván elküldenek a p.csába a külsőm miatt gondolom.

Én már lemondtam, hogy valaha is lesz barátnőm, de legalább baráti szinten jó lenne egy lányt közel érezni. Nem tagadom, hiányzik az, hogy ölelhessek egy lányt vagy csak megfoghassam a kezét. De tudom, hogy esélytelen vagyok a számomra vonzó lányoknál, nem is akarok nyomulni már.


2012. aug. 25. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondhatod, hogy nem akarsz semmit, de ne kezd el fejtegetni, hogy előnytelen a külsőt stb...azt majd ő megítéli, ne alacsonyítsd le magad!
2012. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!