Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok miért nem értik meg, hogy 30 éves kor alatt a pasiknak még leginkább csak szexre van szükségük és nem családi összejövetelekre, meg hosszas lelkizős beszélgetésekre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
én megértem. kérdés?:D
2013. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Köszönjük az általánosítást Emese :)

Nem mindenki olyan éretlen mint te

2013. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért sok pasi 20 fölött már normális párkapcsolatra vágyik. 25 fölött meg végképp a legtöbb már kapcsolatot szeretne nem scak szórakozgatni. Viszont van olyan 38 éves is aki még éretlen rá. Ne magadból indulj ki mindig. Én ismerek olyat aki már 22 évesen családra vágyott, ö szorgalmazta ababát is lett is mire 23 lett már 35 és még mindig nagyon boldogok a felségével.
2013. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
30 alatt? Egy csomo ffinak már családja van, gyerek, stb. Te valami álomvilágban élsz.
2013. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Megint az általánosítás. Azért,mert te még nem nőttél fel és éretlen vagy,nem jelenti azt,hogy minden 30 alatti pasi az. Érdekes a barátom még nincs 30 éves,de szeret nálunk lenni.szeret beszélgetni.
2013. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Én 30 alatti "pasi" vagyok de jobban szeretem a lelkizős beszélgetéseket mint a 15 perc alatt lenyomott menteket.
2013. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nőjj fel. :D
2013. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ezért nem szeretem ha a fiú a fiatalabb. Inkább legyen idősebb, így mindketten egyszerre tartunk majd ott hogy családot és gyerekeket akarunk.

Persze ez tényleg általánosítás, de sajnos én is ezt tapasztaltam eddig. 22/L

2013. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem mindenki olyan ösztönállat mint te!
2013. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki ~24 éves koráig tanul nem hiszem, hogy 30 alatt kötöttségekre vágyna. Már pedig valami normális végzettség nélkül elég nehéz az élet.
2013. jún. 3. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!